فصل هفتم از سریال جنجالی بازی تاج و تخت از راه رسید

نویسنده:

۰۹:۲۲:۳۲

آنچه قرار است در فصل هفت از Game of Thrones ببینید…

فصل هفتم از سریال بازی تاج و تخت منتشر شد. در فصل گذشته، شاهد صحنه‌های احساسی و جنگ‌های وحشیانه‌ای بودیم؛ حتی برخی از آنها بهترین صحنه‌هایی بودند که تا کنون از تلویزیون پخش شده است. حالا، طرفداران این سریال تلویزیونی تخیلی خود را برای حماسه دیگری از استودیو HBO آماده کرده‌اند.

این سریال قرار است امشب در امریکا و فرداشب در شبکه Sky Atlantic انگلیس به نمایش درآید. بر خلاف موج گرمای تابستان، زمستان در بازی تاج و تخت از راه رسیده است. به نظر شما در این فصل از سریال شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود؟ چه کسی در فصل ۷ می‌میرد؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به شما بگوییم که فصل ۷ از سریال مورد علاقه‌تان در چه حال و هوایی سپری می‌کند و تقریباً چه صحنه‌هایی را خواهید دید.

اگر خیلی کنجکاوید باید بگوییم که فیلمنامه فصل هفت از بازی تاج و تخت در فضای آنلاین منتشر شده است. البته از اواسط سال گذشته، خیلی‌ها از ماجرای فصل ۷ خبر داشتند اما ممکن است به دلیل تأخیری که در پخش آن پیش آمده بسیاری از قسمت‌های آن تغییر کرده باشد. هر چند، باز هم دانستن قسمتی از آن حس کنجکاوی و عطش شما برای مشاهده فصل ۷ را بیشتر خواهد کرد.به لطف تصاویری که از کیت هارینگتون و امیلیا کلارک منتشر شده است، می‌دانیم که جان اسنو دنریس را ملاقات خواهد کرد. در تصاویر دیگری نیز ملاقات بین جان و دنی را مشاهده خواهیم کرد که نشان می‌دهد جان و تئون در یکی از سواحل وستروس با هم مواجه می‌شوند. شاید دارگون‌استون همان نزدیکی‌ها باشد؛ همان جایی که دنی بر کرسی خانواده قدیمی‌اش می‌نشیند.

می‌دانیم که دنریس در فصل هفت زنده خواهد ماند زیرا امیلیا کلارک تأیید کرده است که من در فصل‌های بیشتری بازی خواهم کرد. (بعد از فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت) . پس باید منتظر فصل‌های بعدی از این سریال هم باشیم. گمان می‌رود کمپانی رولینگ استون تهیه و پخش فصل بعدی را بر عهده بگیرد.چه کسان دیگری قرار است همدیگر را ملاقات کنند؟ به نظر می‌رسد دائوس و تیریون قرار است در فصل ۷ دوباره با هم آشنا شوند. حتماً اتفاقات جالب و هیجان‌انگیزی رخ خواهد داد زیرا تیریون چند تا از پسرهای دائوس را در جنگ بلک‌واتر سوزانده بود. طبق ویدئوهای تبلیغاتی که منتشر شده است، ملیساندر دوباره بازمی‌گردد و در دراگون‌استون زندگی می‌کند. بنابراین، بالاخره با دنریس روبه‌رو می‌شود.

تصاویری که از فصل هفتم بازی تاج و تخت در فضای آنلاین درز کرده است نشان می‌دهد که پیلو آزبیک که با نام ایرون گری جوی می‌شناسیم وارد قلمروی پادشاه می‌شود. به نظر می‌رسد می‌خواهد دوباره با سِرسی متحد شود. به همین منظور، یارا گری جوی و الاریا سند را به عنوان زندانی به او هدیه می‌دهد.این طور حدس زده می‌شود که جورا مورمونت خودش را درمان کرده باشد و از بیماری پوستی Greyscale نجات پیدا کرده باشد. چقدر خوب شد! طبق آنچه از بخش‌های مختلف داستان درز کرده است بدن او هیچ گونه علامتی از این بیماری ندارد. خیلی‌ها به این شخصیت در فیلم علاقه دارند.

و در آخر این که کیت هارینگتون در حال فیلم‌برداری صحنه‌هایی از این فیلم ئر ایسلند با طرفداران خود عکس‌های زیادی گرفته است. شایعات داغ نشان می‌دهد که جنگی بین قبیله کوچکی از نیروهای جان اسنو و وایت‌واکرها در می‌گیرد اما پادشاه در سرزمین‌های شمالی موضوعی است که بیش از پیش ما را به خود علاقه‌مند کرده است.صحنه‌هایی را هم دیده‌ایم که هارینگتون با بازیگرانی که نقش توروس میر و گندری (یادتان می‌آید؟ پسر نامشروع رابرت باراتئون) را بازی می‌کنند هم‌بازی شده است که به نظر می‌رسد با او دست به یکی شده‌اند و همکاری می‌کنند.

این را هم می‌دانید که هاند نیز با توروس و برداران بدون پرچم متحد شده است اما آیا می‌خواهد به جان اسنو ملحق شود؟ صحنه‌های از ویدئوی تبلیغاتی نشان می‌دهد که گروه کوچکی به سمت شمال دیوار در حرکت هستند که به احتمال زیاد تصمیم به متحد شدن دارند.

کارگردانان: آلن تیلور، جرمی پودسوا، مارک مایلود، مان شاکمن

بازیگران: الفی الن، جان برادلی، گوئندولاین کریستی، امیلیا کلارک، نیکلاج کاستر والدائو، پیتر دینکلیج، ناتالی امانوئل، ایدِن گیلن، ایان گلِن، کیت هارینگتون، لنا هیدی، ایزاک همستید رایت، کانلت هیل، روری مک کین، سوفی ترنر

 

برگرفته از
gamesradar
لینک کوتاه

دیدگاه