بابک نجفی فیلم «London Has Fallen» را کارگردانی می‌کند

نویسنده:

۰۷:۲۴:۳۵

 
این کارگردان که قبلا قسمت دوم فیلم «Snabba cash» که «Easy Money II: Hard to Kill» نام دارد را کار کرده است، در حال صحبت با استودیو میلنیوم است تا کارگردانی این فیلم اکشن را به جای «فردریک باند» کارگردانی قبلی این فیلم بر عهده بگیرد.
باند کارگردانی این فیلم را هفته پیش در حالی که هنوز مدت زیادی به شروع فیلمبرداری فیلم مانده است، ترک کرد.
با اینکه در هفته گذشته کمپانی میلنیوم و ستاره این فیلم «جرارد باتلر» سعی در درست کردن اوضاع داشتند، بعضی از منابع اعلام کردند که باتلر از گزینه های کارگردانی راضی نیست و حتی به ایده ترک این فیلم نیز فکر می کند.
نجفی، وِین بلر(کارگردان The Sapphires) و گری فلدر(Runaway Jury) از گزینه های کارگردانی بودند که در آخر صحبت ها با بابک نجفی برای انجام این کار آغاز شد.
با مشخص شدن کارگردان، فیلم برداری این فیلم در دو قسمت آغاز می شود که در قسمت اول بازیگرانی چون مورگان فریمن، آرون ایکارت، آنجلا بِسِت و ملیسا لئو حضور دارند و سپس فیلم برداری تا ماه فوریه به تعویق خواهد افتاد تا بازیگر اصلی فیلم، جرارد باتلر که هم اکنون مشغول فیلمبرداری فیلم دیگری است، در آن حضور پیدا کند.

بابک نجفی تا به حال چندین قسمت از مجموعه «Banshee» را کارگردانی کرده است؛ با این حال فیلم « London Has Fallen» اولین فیلم انگلیسی زبان او خواهد بود.
 

پریا پورمند
 

برگرفته از
London Has Fallen
لینک کوتاه

دیدگاه