به گفته سامسونگ گلکسی Note 8 تا اواخر ماه اوت رونمایی خواهد شد

نویسنده:

۱۲:۰۵:۳۱

مدیر بخش تلفن همراه سامسونگ همه چیز به‌جز زمان دقیق رونمایی رو لو داد.

آماده باشید که گلکسی Note 8 ماه دیگر می‌آید. مدیر بخش تلفن همراه سامسونگ آقای DJ Koh در تایوان به خبرنگاران گفت که گوشی Note جدید اواخر ماه اوت رونمایی خواهد شد.

آقای Koh اشاره‌ای به تاریخ دقیق یا شهر رونمایی نکرد، اما بر اساس شایعات این اتفاق در تاریخ ۲۳ یا ۲۶ اوت و در شهر نیویورک روی خواهد داد که البته با جدول زمان‌بندی اعلام شده توسط آقای Koh هم‌خوانی دارد.

علاوه بر آن آقای Koh به خبرنگاران گفت که فروش Note 8 با توجه به کشور مورد نظر، در ماه‌های سپتامبر و اکتبر آغاز خواهد شد. Koh در رابطه با این که چه کشورهایی پیش از سایرین به این مدل دست خواهند یافت اشاره‌ای نکرده است، اما می‌توان شرایطی مانند آنچه برای گلکسی S8 پیش رفت را انتظار داشت که مطابق با آن شروع کار از آمریکا و کشور خانه سامسونگ یعنی کره جنوبی خواهد بود.

این اولین باری نیست که مدیران تلفن همراه سامسونگ به صورت رسمی در رابطه با گلکسی Note 8 صحبت کرده‌اند. در ماه ژانویه، آقای Koh در مصاحبه‌ای با سایت CNET اعلام کرد که با وجود شرایط ناگواری که برای Note 7 اتفاق افتاد، مدل Note 8 به بازار خواهد آمد و البته  ابتکاراتی را در بر خواهد داشت. اگرچه گلکسی S8 بدون تکرار مشکل آتش گرفتن باطری‌های Note 7 به فروش رسید، با این حال Note 8 اولین فرصت برای سامسونگ است تا بتواند لکه سیاهی را که از Note 7 به جا مانده است را از بین ببرد.

رونمایی در ماه اوت، می‌تواند Note 8 را نسبت به رقبایش از جمله LG که احتمالاً V30 را در تاریخ ۳۱ اوت رونمایی می‌کند و همچنین اپل که احتمالاً iPhone بعدی را در ماه سپتامبر رونمایی می‌کند، جلو بیندازد.

اکنون که این رونمایی بزرگ پیش رویمان است، باید منتظر بمانیم تا زمان دقیق آن اعلام شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص فوت‌وفن را دنبال کنید.

 

برگرفته از
cnet
لینک کوتاه

دیدگاه