نگاهی بر تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۵

نویسنده:

۱۱:۴۰:۲۳

با این حال برای بسیاری از افرادی که به دنبال اتومبیلی با قیمت مناسب هستند، تویوتا یاریس ماشین بسیار جذابی است، به ویژه پس از تغییراتی که در مدل 2015 اعمال شده است.
این اتومبیل در راستای تلاش‌های شرکت تویوتا برای افزودن احساس و بامزگی به اتومبیل‌های خود، سبک گویایی دارد. چراغ‌های جلوی آن از ریتالین بهره برده‌اند و هواکش مشبک جلوی اتومبیل نوعی ماسک مشبک مشکی دارد که در حال حاضر در تمام اتومبیل‌های تویوتا مشاهده می‌شود. بالای این ماسک یک سبیل خطی از جنس کروم نرم وجود دارد که تا چراغ‌های راهنما امتداد پیدا کرده است.
مدل 2015 تویوتا یاریس به دو صورت دو در و چهار در ارائه می‌شود. ورود به داخل این اتومبیل 5 نفره نوعی تمرین بدنی محسوب می شود. برای سوار شدن به مدل دو در نیز باید کمی کندوکاو کنید. طول این اتومبیل 155.5 اینچ، عرض آن 66.7 اینچ و ارتفاع آن 59.4 اینچ است. زمانی که از وجود 9 کیسه‌ی هوا در این اتومبیل آگاه می‌شوید، خیالتان راحت می‌شود. فنرهای این اتومبیل بسیار نرم‌تر هستند، اما فرمان آن بسیار سفت است.
شرکت تویوتا تلاش کرده است تا کیفیت داخل این اتومبیل را افزایش دهد. صندلی‌های تویویتا یاریس 2015 اس ای بسیار راحت هستند. فرمان مسطح آن که پوششی چرمی دارد، مناسب سرعت است. عقربه‌ی قرمز رنگ جدید بر روی سرعت سنج و غیره باهوش به نظر می‌رسد. برجستگی‌های بزرگ کلیدهای کنترل و صفحه‌ای 6.1 اینچی قسمت اعظم داشبورد را به خود اختصاص داده‌اند.
این اتومبیل 1.5 لیتری چهار سیلندر ، قدرتی معادل 106 اسب بخار و نیروی چرخشی معادل 103 Ib-ft ایجاد می‌کند. این اتومبیل 5 دنده دستی و مدل‌های اتوماتیک آن 4 دنده‌ دارند.
مدیر بازاریابی این شرکت معتقد است فروش تویوتا یاریس در سال 2015 به 18000 دستگاه خواهد رسید که این تعداد افزایشی معادل 20 درصد را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.


 
پریا اقدامی
برگرفته از
تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۵
لینک کوتاه

دیدگاه