ریدلی اسکات: «هیولای بیگانه در Prometheus 2 حضور ندارد!»

نویسنده:

۱۱:۲۵:۰۳

به گفته این کارگردان کار اون با زنومورف ها، این هیولاهای لزج و زشت که اسید خونریزی می‌کنند و در سری فیلم های بیگانه وجود داشتند تمام شده است. و این به معنی این است که از این موجودات وحشتناک در فیلم جدید او خبری نیست.

فیلم «پرومتئوس» به عنوان فیلمی که ریشه فیلم اولیه بیگانه اسکات(که در سال 1979 اکران شد) و زنومورف ها را معرفی کرد، دارد شناخته و در آن به ریشه های بیولوژیک و اصلی زنومورف ها پرداخته شد. با این حال اسکات، این فیلمساز کهنه کار اعلام کرده بعید به نظر می‌رسد که زنومورف ها که در اصل بر اساس طراحی های هنرمند سویسی سوررئالیست، «اچ.آر گیگر» ساخته شده اند، بار دیگر به فیلم های این مجموعه بازگردند.

اسکات می گوید: "هیولا پی کارش رفته. من واقعا خوش شانس بودم که در طی آن سال ها گیگر را ملاقات کردم. من فقط کسی بودم که ایده بیگانه را با فشار به اجرا درآوردم با اینکه استودیو نمی خواست آن را انجام دهد. با این حال فکر می کنم بعد از چهار فیلم این ایده دیگر خسته کننده شده است. فکر می کنم باید کمی به عقب برگردیم و کار جالبتری را انجام دهیم و به نظر من قدم بعدی را پیدا کرده ایم."

اسکات که در حال حاظر مشغول تبلیغ برای فیلم حماسی جدیدش « Exodus: Gods and Kings» است، همچنین تأیید کرد که با هریسون فورد ملاقات کرده تا در مورد دنباله جدیدی برای فیلم «بلید رانر»(1982) با او صحبت کند. این در حالی است که هریسون فورد هم اکنون مشغول بازی در فیلم جدید جنگ ستارگان است و مشخص نیست که چه وقت بتواند در فیلمی جدید بازی کند.

پریا پورمند

برگرفته از
Prometheus 2
لینک کوتاه

دیدگاه