مشکل شکاف کنار نمایشگر نوت ۴، شاید داستانی بدتر از خمیدگی آیفون ۶!

نویسنده:

۱۱:۳۱:۱۱

نوت ۴ سامسونگ که نزدیکترین رقیب آیفون ۶ پلاس برشمرده می‌شود، بالاخره راهی بازار شد. اما به نظر می‌رسد که اینجا هم یک ایراد مهم در برخی نمونه‌ها به چشم می‌خورد. برای مثال یکی از آنها هنگام خروج از بسته، نه تنها پخ صفحه دور تا دور نمایشگر را نداشت، بلکه فاصله و شکاف قابل توجهی میان نمایشگر و بدنه دیده شده است.
 
فروش نوت ۴ از روز گذشته در کره‌جنوبی آغاز شده و کاربران شیفته برای داشتن آن تلاش می‌کنند. اما به نظر می‌رسد صفحه نمایش این فبلت بزرگ جثه سامسونگ به خوبی با لبه‌های آن جفت و جور نشده‌اند و در برخی قسمت ها چنان فاصله‌ای وجود دارد که یک کارت اعتباری را می‌توان در آن قرار داد (به عکس سمت چپ توجه کنید). وقتی که شیشه محافظ جلو با چنین ایرادی عرضه شود، زمینه برای مشکلات بعدی کاملا محیا می‌شود.
 
دیگر حتی محافظ گوریلا گلاس به کار رفته در نوت ۴ هم چندان کاربردی نخواهد بود و البته در این شکاف گردوخاک و جرم فراوانی جمع خواهد شد. این شکاف همچنین قابلیت ضدآب بودن دستگاه را دچار خلل خواهد کرد و ممکن است که باعث ایراد نشت نور هم بشود.
 
یکی از نمایندگی‌های سامسونگ در خصوص این ایراد گفته که شرکت از آن مطلع است و اعلام نموده اسمارت‌فونهای مشکل‌دار را تعویض خواهد کرد. اما این امر خللی در برنامه عرضه نوت ۴ ایجاد نخواهد کرد. 
 
با جلب توجه‌ها به سوی آیفون ۶ پلاس، سامسونگ تمام تلاشش را به کار گرفته تا برنامه عرضه نوت ۴ را جلو بیندازد. و امیدوار است خریداران زیادی را وسوسه و تهییج نماید. سامسونگ همزمان با فروش نوت ۴ در کره جنوبی، پیش‌فروش آن در آمریکا را هم آغاز نموده است.
 
فردوسی بزرگ خوب و زیبا سروده‌اند که:

چنین است رسم سرای درشت   ###    گهی پشت به زین و گهی زین به پشت

عباس واحدی
برگرفته از
Galaxy Note 4
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “مشکل شکاف کنار نمایشگر نوت ۴، شاید داستانی بدتر از خمیدگی آیفون ۶!”