ساخت مجموعه‌ای جدید بر اساس سریال «The Walking Dead»

نویسنده:

۱۲:۴۲:۳۸

به گفته این شبکه کابلی،مجموعه جدید به عنوان مجموعه ای همراه در کنار سریال اصلی خواهد بود. رابرت کرکمن(نویسنده اصلی داستان های مصور Walking Dead)، گِیل آن هِرد، دیوید الپرت و دیو اریکسن که همگی در مجموعه «The Walking Dead» دستی دارند، قسمت اول این سریال جدید را تهیه کنندگی خواهند کرد.

به نظر می‌رسد که فیلم برداری این سریال جدید کمی قبل از پایان سال جاری میلادی آغاز می‌شود. سخنگوی شبکه AMC، چارلی کولیر، یک نکته را در مورد داستان این سریال جدید فاش کرده است:"طرفداران همیشه در مورد اینکه در قسمت های دیگر دنیا بعد از اینکه زامبی ها سراسر دنیا را گرفته‌اند چه اتفاقی افتاده است، کنجکاوی می کنند" و به نظر می رسد که این خط داستانی مجموعه جدید باشد. این موضوع، می‌تواند به پخش این سریال جدید در دیگر کشورهای دنیا هم کمک کند.

مجموعه جدید «The Walking Dead» اولین تجربه شبکه AMC در زمینه ساختن دنباله ها برای سریال ها نیست و این شبکه بعد از موفقیت چشمگیر سریال «Breaking Bad» در فصل آخر، اعلام کرد که سریال جدید دیگری به نام «Better Call Saul» را بر اساس داستان این مجموعه خواهد ساخت. شخصیت های محبوب «Breaking Bad»  بار دیگر در این سریال ظاهر می شوند و به نظر می‌رسد که این سریال برای پخش در فوریه سال 2015 آماده می‌شود.

فصل جدید(پنجم) مجموعه «The Walking Dead» روز یکشنبه، دوازدهم اکتبر امسال از شبکه AMC پخش خود را آغار می‌کند.

پریا پورمند
برگرفته از
The Walking Dead
لینک کوتاه

دیدگاه