بهترین کادیلاک لوکس سدان در شهر دیترویت ساخته می‌شود

نویسنده:

۱۰:۰۲:۵۲

شرکت کادیلاک اعلام کرده است که تولید این مدل جدید که احتمالاً نامش تغییر خواهد کرد، در زمستان سال 2015 آغاز و اوایل سال 2016 وارد بازار خواهد شد.
مدیر این شرکت می‌گوید: «هدف از تولید این مدل، ارتقاء رتبه‌ی شرکت کادیلاک و کسب رتبه‌ی اول اتومبیل‌های فوق لوکس است. این مدل که در حال حاضر در دست تولید است، از مواد کاملاً جدید و طراحی خاصی برخوردار است که با معماری منحصر به فردی همراه خواهد بود». وی می‌گوید این مدل دیفرانسیل عقب بوده و تمام چرخ‌ها را کنترل خواهد کرد و بر روی پلت‌فرم جدید «امگا» سوار خواهد بود. احتمالاً این مدل از مواد پیشرفته‌ای همچون آلومینیوم، فرمانی قوی، فیبر کربنی و منیزیوم استفاده خواهد کرد. همچنین شایان ذکر است که این اتومبیل، اولین اتومبیل شرکت کادیلاک خواهد بود که از فناوری رانندگی خودکار بهره می‌برد.
طیبق گفته‌ی مهندس ارشد کادیلاک؛ رانندگی با این اتومبیل بسیار لذت‌بخش خواهد بود؛ زیرا سبک است و موتور آن مدل V-8 خواهد بود. قدرت آن معادل 420 اسب بخار خواهد بود. موتور 2 لیتری چهار سیلندر آن احتمالاً در چین ساخته خواهد شد.
این اتومبیل باعث خواهد شد که شرایط شرکت کادیلاک تغییر کند. علیرغم این همه استقبال، به نظر می‌رسد عجله‌ای برای آغاز فروش این اتومبیل وجود ندارد.  این اتومبیل از نظر نام تجاری و اعتبار اهمیت بسیاری برای شرکت کادیلاک دارد.

 

پریا اقدامی

 
برگرفته از
Cadillac
لینک کوتاه

دیدگاه