ترک عادات بد با جریان برق! + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۰۳:۰۹

 اگر این طور است، پس باید به شما نوید دهیم که این روز فرا رسیده است: باند پوشیدنی پاولُک (Pavlok) با الکتریسیته شما را ناگهان به خودتان می‌آورد. این محصول در وب‌سایت Indiegogo عرضه شده است و طراح آن امیدوار است که 50 هزار دلار سرمایه کسب کند تا امکانات بیشتری در این محصول بگنجاند و تولید انبوه آن را آغاز کند.

برای اینکه خودتان را تعلیم دهید تا از عادت‌های بد دور بمانید و آنها را ترک کنید یا با عادات خوب جایگزین کنید، باید برنامه کاربردی پاولک را برنامه‌ریزی کنید. مثلاً می‌توانید طوری تنظیم کنید که اگر زنگ هشدار را دو بار به حالت تعویق درآوردید شما را با شوک الکتریکی از خواب بیدار کند. خبر خوب این است که شما می‌تواند شدت الکتریسیته این مچ‌بند را بین 17 تا 340 ولت تنظیم کنید. خیالتان راحت! شدت برق، حتی در قوی‌ترین حالت، آن قدر قوی نیست که به شما آسیب برساند.

طبق صفحه ایندیِگوگو این محصول، مخترع آن در حال کار بر روی پلت‌فرم پاولک است تا همه بتوانند برنامه کاربردی برای آن بنویسند که با آن همراه شود.
مدل نمونه پاولک 250 دلار قیمت دارد اما اگر از طریق Indiegogo آن را خریداری کنید می‌توانید با هزینه کردن 125 دلار صاحبش شوید؛ البته اگر بتوانید تا آپریل 2015 و زمان عرضه رسمی آن صبر کنید.

 

سعیده اکبری

برگرفته از
عادات بد
لینک کوتاه

دیدگاه