«ملکولم یانگ» گیتاریست گروه «AC/DC» دچار فراموشی شده‌است

نویسنده:

۱۱:۱۶:۲۸

در پی استراحتی یک ساله، هفته گذشته اعلام شد که این گیتاریست 61 ساله دیگر به گروه بازنخواهد گشت. خانواده او علام کردند که« ملکولم از فراموشی رنج می برد و خانواده او از طرفداران برای احترام گذاشتن به حریم شخصی آن‌ها تشکر می‌کنند."

گروه راک AC/DC آلبوم جدید خود که «Rock or Bust» نام دارد را در ماه دسامبر به بازار عرضه می‌کند و سال آینده عازم اجرای تور جهانی خود خواهد شد. این گروه اعلام کرده است که بنا به شرایط خاص مالکولم یانگ، او دیگر در ضبط هیچ یک از آهنگ های جدید این گروه یا تور جهانی آن ها حضور نخواهد داشت و برادرزاده او «استیو یانگ» این گروه را در مقام گیتاریست در تور جهانی همراهی می کند.

به گزارش «سیدنی مورنیگ هرالد» یانگ به یک مرکز درمانی شبانه روزی در سیدنی منتقل شده است و به گفته یک دوست خانوادگی، این گیتاریست دیگر نمی تواند به یاد بیاورد که چگونه آهنگ های AC/DC را بنوازد:"اگر با یانگ در یک اتاق باشید و از اتاق بیرون بروید و یک دقیقه دیگر بازگردید، او شما را به خاطر نمی آورد. او کاملا حافظه کوتاه مدت خود را از دست داده است."
برادران مالکولم و اگنوس یانگ که زاده اسکاتلند هستند، گروه AC/DC را در سال 1973 تشکیل دادند. این گروه استرالیایی تا به حال بیش از 200 میلیون آلبوم فروخته اند و پرفروش ترین آهنگ آن ها Back in Black(1980) است.

پریا پورمند
 

برگرفته از
ملکولم یانگ
لینک کوتاه

دیدگاه