صداپیشگان انیمیشن «پرندگان خشمگین» مشخص شدند

نویسنده:

۰۲:۵۰:۳۲

دنیل بروکس، جاش گَد، دنی مک براید، کیت مک کینون و تونی هِیل از دیگر کسانی هستند که در این انیمیشن که محصول کلمبیا پیکچر و استودیو رویو است، به صداپیشگی می‌پردازند. در این فیلم انیمیشن همچنین موزیسین لاتین «رومئو سانتوس» و ستارگان یوتیوب «Smosh» حضور دارند.
«جان کوهن» تهیه کننده این فیلم انیمیشن می‌گوید:"من واقعاً به این گروه صداپیشگان افتخار می‌کنم. ما همه این افراد را در کنار هم داریم که این کاراکترها را زنده خواهند کرد. همه این افراد قوه طنز بالایی دارند و ما با گروهی از با نمک ترین بازیگران طرفیم و از اینکه آن ها را در کنار خود داریم به شدت خوشحالیم."

لیست صداپیشگان و اولین عکس این فیلم انیمیشن، بعد از اینکه کاربران این اپلیکیشن یک میلیاردمین پرنده را پرتاب کردند، منتشر شد. «دوایت کینز»، یکی از مدیران سونی پیکچرز می گوید:" این بازی با بیش از دو میلیارد و نیم بازیکن در سراسر جهان، به یکی از آن نام هایی بدل شده که می توان با طرفداران آن ارتباط تنگاتنگی برقرار کرد. فیلم سازان ما در حال ساختن فیلمی خنده دار هستند و ما می‌دانیم که طرفداران منتظرند تا ببینند آن ها چگونه داستان پرندگان خشمگین را به روی پرده سینماها به نمایش می‌گذارند."

اقتباس انیمیشنی «پرندگان خشمگین» در سال 2016 در سینماها اکران خواهد شد.
 
پریا پورمند

برگرفته از
Angry Birds
لینک کوتاه

دیدگاه