این انگشتر انگشتان را به تلفن تبدیل می‌کند

نویسنده:

۰۹:۴۳:۱۷

سال گذشته دستبندی با نام Sgnl معرفی شد که با ایجاد لرزش‌های بسیار کوچکی بر روی مچ دست، پیام‌های صوتی را از طریق استخوان‌های انگشت به استخوان‌های گوش منتقل می‌کرد. در ادبیات تخصصی به این کار هدایت استخوانی گفته می‌شود. این روش جواب می‌دهد. صدای آن خیلی بلند نیست و کیفیت آن هم به آن هم به پای هدست‌های بلوتوثی نمی‌رسد اما می‌توان چیزهایی را از طریق آن شنید.

اکنون Orii کیک‌استارتر جدیدی با ایده‌ای مشابه است که راه را کوتاه کرده است: این دستگاه در واقعی انگشتری است که با دست کردن آن، لرزش‌ها مسافت کمتری را نسبت به Sgnl طی خواهند کرد.

البته گذاشتن انگشتری به اندازه یک هدست بلوتوثی در انگشت اشاره، سخت‌تر از دست کردن ساعت است. با این حال روی هم رفته Orii به اندازه کافی خوب است.

نه تنها می‌توان از این دستگاه برای انجام مکالمات تلفنی و خصوصی توسط دستیار صوتی خود استفاده کنید، بلکه نرم‌افزارهای اندرید و iOS مخصوص به آن نیز وجود دارند که در مواقع لازم ال‌ای‌دی موجود بر روی انگشتر را روشن می‌کنند.

Orii تنها برای یک ساعت مکالمه باطری نگه می‌دارد اما می‌تواند برای ۴۵ ساعت در حالت آماده باش باطری نگه دارد، پس این قسمت از آن نیاز به کار بیشتری دارد. این محصول تا حدودی در مقابل آب مقاوم است. قبل از سفارش این محصول لازم است اندازه مناسب انگشتر را انتخاب کنید.

قیمت فروش اولیه آن ۱۱۹ دلار است و به گفته Orii، آن‌ها ارسال محصولات خود را از فوریه ۲۰۱۸ آغاز خواهند کرد. البته باید منتظر بمانیم تا نتیجه کار را ببینیم. با توجه به جدول زمان‌بندی که شرکت اعلام کرده است، هنوز کارهای مهندسی آن‌ها تکمیل نشده است.

برگرفته از
theverge
لینک کوتاه