حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای The Evil Within مشخص شد

نویسنده:

۰۹:۱۵:۴۲


در حالی که سیستم پیشنهاد شده و مناسب برای بازی شامل فضایی بزرگ از هارد شما- 50 گیگابایت برای نصب- و رم گرافیکی بالای 4 گیگابایت می‌شود، حداقل سیستم مورد نیاز کمی معقولانه‌تر است.
استودیو بتسدا در صحبت‌هایش گفت:" هفته گذشته ما سیستم پیشنهادی و مناسب برای بازی را مشخص کردیم، و در عوض ما اعتراضات فراوانی را دریافت کردیم. در حالی که ما همچنان این مشخصات را برای تجربه بازی در اوج شکوه خود پیشنهاد می‌کنیم، ما نیاز به داشتن اطلاعات برای اینکه چطور می‌توانید با کامپیوتر‌های دیگر بازی را تجربه کنید، درک می‌کنیم.
حداقل مشخصات برای اجرای این عنوان را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما بازی را با کیفیت 1080p تجربه نخواهید کرد و احتمالاً باید بعضی از آپشن‌های گرافیکی بازی را غیرفعال کنید، اما همچنان قادر خواهید بود تجربه بی‌نظیری از بازی داشته باشید."
در زیر می‌توانید حداقل مشخصات مورد نیاز برای اجرا بازی و همچنین سیستم پیشنهادی که هفته گذشته توسط بتسدا مشخص گردید، را مشاهده کنید.
حداقل سیستم مورد نیاز:
 • OS: windows 7/8.1
 • GPU: GTX 460 یا معادل 1 GB VRAM card
 • CPU: i7 یا معادل 4+ core processor
 • RAM: 4 GB
 • HDD: 50 GB
سیستم پیشنهادی و مناسب:
64-bit Windows 7/Windows 8
Core i7 with four plus cores
4 GBs RAM
50 GB of hard drive space
GeForce GTX 670 or equivalent with 4GBs of VRAM

اینترنت پر سرعت
اکانت استیم و اکتیو کردن بازی
 
شما همچنین می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از بازی را در اینجا تماشا کنید.
The Evil Within که اولین ساخته شینجی میکامی، خالق سری Resident Evil، بعد از تولید نسخه چهارم این سری به حساب می‌آید، در تاریخ 22 مهر برای پلتفورم‌های PC، Xbox One، PS4، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

 

پدرام بهادری
برگرفته از
The Evil Within
لینک کوتاه

دیدگاه

3 دیدگاه برای “حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای The Evil Within مشخص شد”
 1. GPU: RADEON HD 8670M 1GB
  CPU: i3-3110M 2.40 GHz
  RAM: 4 GB
  با این سیستم رو حالت مدیوم بدون باگ و لگ اجراش کردم اینا همش چرته اینطور کمپانیا سیاستشون هس که بازیشون رو قدرتمند جلوه بدن

 2. من رو لبتاب با مشخصات
  core i7
  ram8
  gpu 2gig sheir 6gig

  نتونستم به راحتی اجرا کنم حتی تو رزولوشن HD و حالت معمولی بازی کند و اهسته بود فقط باید رزولوشن رو زیر HD کنم تا بتونی بازی کنی اونم هیچی از بازی نمیفهمی در حالیکه با این لبتاب بازی CALL OF DUTY 11 رو تو اخرین رزولوشن و EXTRA راحت اجرا کردم ولی این بازی اخر گرافیکه حتما باید گرافیک لبتابت GTX 850 به بالا باشه که راحت بتونی اجراش کنی