حضور «ماهرشالا علی» در فصل سوم سریال True Detective تایید شد

نویسنده:

۰۵:۴۶:۲۲

طبق اخبار منتشر شده، در صورت ساخت فصل سوم سریال True Detective، حضور «ماهرشالا علی» در آن قطعی خواهد بود.

فصل اول این سریال جنایی توانست نظر مثبت تماشاگران و منتقدین را جلب کند. در این فصل ۸ قسمته که توسط «نیک پیزولاتو» نوشته شده بود، «متیو مک‌کانهی» و «وودی هارلسون» نقش دو کارآگاه به نام‌های «راست» و «مارتی» را بازی می‌کردند که کار بر روی پرونده‌ی قتل دختری به نام «دورا لنگ» سالها زندگی‌شان را تحت تاثیر قرار داد. فروانی بازخوردهای مثبت باعث شد تا HBO به سرعت سفارش ساخت فصل دوم را به «پیزولاتو» بدهد.

اما این بار «کری فوکوناگا» که کارگردانی تمام قسمت‌های فصل اول را به عهده داشت، برای فصل دوم با HBO به توافق نرسید و به مانند بسیاری از سریال‌های دیگر، کارگردانی فصل دوم سریال، توسط افراد مختلف انجام شد. متاسفانه با وجود بازیگرانی هم‌چون «کالین فارل»، «ریچل مک‌آدامز»، «وینس وان» و «تیلور کیچ» فصل دوم نتوانست موفقیت فصل قبلی را تکرار کند.

علی رغم افزایش میزان بینندگان در فصل دوم، این شبکه سریال را برای فصل سوم تمدید نکرد و برای مدتی طولانی به جز شایعات مختلف، خبری از آن به گوش نمی‌رسید تا این که امروز، طبق گزارشی که از وبسایت «ددلاین» منتشر گردید، «کیسی بلویز» (مدیر برنامه‌ریزی شبکه) اعلام کرد که قراردادی با «ماهرشالا علی» بسته شده تا در صورت ساخت فصل سوم، حضور وی در سریال قطعی باشد. وی هم چنین اظهار داشت که فیلم نامه ۵ قسمت از فصل سوم را خوانده و آن‌ها را «عالی» توصیف کرد.

«بلویز» در ادامه از هیجان و اشتیاق خود درمورد داستان فصل سوم صحبت کرد و توضیح داد که آن‌ها به دنبال کارگردان‌های جدیدی برای فصل سوم هستند. بد نیست بدانید که این شبکه «دیوید میلچ» (سازنده سریال Deadwood) را برای کمک به «پیزولاتو» در نوشتن فصل سوم استخدام کرده که می‌تواند نتایج جالبی داشته باشد. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از داستان فصل سوم یا تاریخ انتشار آن در دست نیست، ولی می‌توان گفت که ساخت آن حتمی شده است.

برگرفته از
SCREENRANT
لینک کوتاه