فیلم Deadwood ساخته خواهد شد

نویسنده:

۰۸:۵۰:۵۳

سریال وسترن شبکه HBO قرار است به عنوان یک فیلم تلویزیونی بازسازی شود؛ این خبر را یکی از مدیران شبکه تایید کرد و طبق گفته‌های او کار بر روی فیلم نامه تمام شده و بزودی پروژه‌ی تولید آن آغاز خواهد شد.

سریال Deadwood که توسط «دیوید میلچ» ساخته شده بود، طی سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ از شبکه HBO پخش شد. این سریال داستان شهری به نام «ددوود» را روایت می‌کرد که پر از معادن طلا، آدم‌های فاسد و کشت و کشتار بود. در فیلم نامه خاصی که «میلچ» نوشته بود، شخصیت‌های سریال با فحش دادن‌های مداوم(!) فضای خاصی ایجاد کرده بودند که نظیر آن وجود نداشت. این سریال با اینکه مورد توجه منتقدین قرار گرفت، نتوانست مخاطبان چندانی را جذب کند و به همین خاطر پس از دو فصل، بدون پایان دادن به داستان شخصیت‌ها، کنسل شد.

طبق گزارشات منتشر شده، «کیسی بویلز» خبر ساخت فیلم تلویزیونی Deadwood را تایید کرده و بر اساس گفته‌های وی، «میلچ» یک فیلم نامه دو ساعته نوشته و فیلم آماده ساختن است؛ اما به نظر می‌رسد که بازیگران قدیمی سریال برنامه‌ی کاری شلوغی داشته باشند و جمع کردن همه‌ی آن‌ها در یک بازه زمانی مشخص کار دشواری باشد. «ایان مک‌شین» که شخصیت منفی و نمادین سریال را بازی می‌کرد در حال حاضر مشغول به کار روی سریال American Gods است و «تیموتی اولیفانت» نیز که نقش کلانتر را داشت، اکنون روی سریال Santa Clarita Diet کار می‌کند. «کیم دیکنز» نیز که به عنوان شخصیت دل سوزِ سریال شناخته می‌شد، این روزها در سریال Fear The Walking Dead از زامبی‌ها فرار می‌کند!

ولی با این حال، اگر بازیگران بتوانند در این فیلم حضور پیدا کنند، با سبک نوشتار خاص «میلچ» بی‌شک شاهد یک بازسازی عالی از این سریال وسترن خواهیم بود.

برگرفته از
SCREENRANT
لینک کوتاه