دستگاه قهوه‌ساز در جیب شما!

نویسنده:

۰۷:۰۸:۵۶

جا دارد تا یک گزینه دیگر در دسته “چرا تا به حال کسی به این فکر نکرده بود” قرار دهیم. اما این بار، اگر از عاشقان قهوه و اسپرسو هستید، می‌توانید بسیار بیشتر از حد معمول از این ابداع قدردانی کنید. این وسیله چیزی است که به شما اجازه می‌دهد هر زمان و هر کجا که هستید اسپرسوی مخصوص خودتان را با هر غلظت که تمایل دارید، دم کنید.
شرکت هنگ کنگی واکاکو (Wacaco) یک سیستم قهوه قابل حمل، به نام “مینیپرسو” (Minipresso) تولید کرده است که برای دم کردن قهوه به باتری یا پلاگین احتیاجی ندارد. این شرکت ادعا می‌کند که “شما وسیله‌ای بهتر از این، که بتوانید هم سبک سفر کنید هم اسپرسو دلخواهتان را بنوشید پیدا نخواهید کرد.”

دستگاه مینیپرسو با استفاده از پودر قهوه و یا کپسول، همراه با دقیقا 2.4 اونس (68ml) آب داغ، قهوه را می‌سازد و به اتاق اصلی آن می‌ریزد. دستگاه با 13 بار پمپ زدن به شما یک قهوه خیلی سبک می‌دهد و در صورتی‌ که 18 بار پمپ زده شود، اسپرسو تولید می‌کند و با 28 بار پمپ، به شما دابل اسپرسو می‌دهد.

مینیپرسو در اوایل سال 2015 توزیع خواهد شد و می‌توان آن را به قیمت 39 دلار پیش خرید کرد.

 

برگرفته از
Minipresso
لینک کوتاه

دیدگاه

2 دیدگاه برای “دستگاه قهوه‌ساز در جیب شما!”
  1. سلام.دوستان من اینو چند روز پیش گرفتم و خیلی راضیم.نسبت به قیمت و کیفیت با سایر دستگاه های ساخت قهوه از همه بهتره.لذیذ بودن قهوه اونم با کرم خیلی زیاد یکی از بهترین مزیتهاشه.تنها مشکلش اینه که یکم قهوه سرد میشد که اگر قبل از استفاده یه بار تنها آب جوش بدون قهوه از دستگاه عبور بدید و فنجانتونو گرم کنید مشکل حل میشه.