Mustang شرکت فورد مدرن می‌شود

نویسنده:

۰۹:۲۱:۲۶

طی 50 سال تولید مداوم اتومبیل  Mustang، بیش از 9 میلیون دستگاه فروخته شده است. این اتومبیل بیش از هزاران بار در فیلم‌های مختلف، تلویزیون، موسیقی و بازی‌های ویدئویی حضور داشته و بیشترین طرفدار را در فیس‌بوک دارد. برای اولین بار، این اتومبیل برای مشتریان بخش‌های مهم اروپا و آسیا ارائه شده است.

یکی از مسئولان ارشد شرکت فورد می‌گوید: «هدف ما از تولید Mustang GT 2015، ایجاد نسخه جدید و معاصر Mustang بود که برای بسیاری از افراد سراسر جهان سمبلی از خوش‌بینی و آزادی است».
طراحی بی‌آلایش این اتومبیل یادآور شخصیت مهم این شرکت و از فاکتورهای اصلی طراحی همچون کاپوت بلند تراشیده و دری کوتاه برای صندوق عقب برخوردار است که به صورتی مدرن اجرا شده است.
طراحی مدل جدید Mustang از یک سری ویژگی‌های مهم برخوردار است، از جمله:
خوابیده‌تر و عریض‌تر بوده و ارتفاع سقف آن کم‌تر شده است. سپر عقب و عاج چرخ‌هایش عریض‌تر شده‌اند. چراغ‌های سه بعدی و نواری عقب همراه با راهنماهای ترتیبی نشان‌دهنده جدید و امروزی بودن این اتومبیل است.


 
موتور Mustang GT مدل V8 و 5 لیتری است. این موتور که به روز رسانی شده است، قدرت 420 اسب بخار و 390 Ib ایجاد می‌کند.
یکی از مهندسان شرکت فورد می‌گوید: «موتور EcoBoost این اتومبیل دقیقاً طبق انتظارات راننده عمل می‌کند و منحنی عریض و مسطح گشتاور آن، زمانی که روی آن ایستاده‌اید و برای این که راحت‌تر رانندگی کنید یا با سرعت از یک جاده‌ پرپیچ‌و‌خم رد شوید، بی‌نقص عمل می‌کند».
زمانی که ساعت کاری تمام می‌شود و می‌خواهید به سوی خانه رانندگی کنید، ویژگی‌های پیشرفته‌ دستیار راننده از جمله سیستم اطلاعات نقطه کور، هشدار ترافیک در تقاطع و سیستم تنظیم سرعت ثابت به شما کمک می‌کند تا به راحتی کارهایتان را انجام دهید. این در حالی است که سیستم SYNC AppLink این امکان را به راننده می‌دهد که برنامه‌های کاربردی گوشی‌های هوشمند خود را کنترل کنند.


 


پریا اقدامی
 
 

 
برگرفته از
Mustang GT
لینک کوتاه

دیدگاه