تست باتری آیفون ۶ پلاس و مقایسه آن با رقبا

نویسنده:

۰۱:۰۸:۴۵

بزرگترین آیفون اپل در حال حاضر بزرگترین امید کاربران برای کارایی عالی و عمر باتری خارق العاده است. زیرا بزرگترین باتری تاریخ آیفون را درون خود دارد. لذا باید به سادگی آیفون ۶ را شکست دهد، که البته اعداد این موضوع را بهتر نشان می‌دهند.

زمان مکالمه
آزمونها نشان می‌دهد آیفون ۶ پلاس تقریبا تا ۲۴ ساعت مکالمه تحت شبکه 3G شما را همراهی می‌کند که اندکی بهتر از سونی اکسپریا زد ۳ است. و البته گلکسی نوت ۳ تنها ۱۸ ساعت امکان مکالمه 3G را فراهم می‌آورد. البته همه مشتاقانه به دنبال تست‌های باتری گلکسی نوت ۴ هستند که قرار است بزرگترین رقیب فبلت اپل باشد.
آیفون ۶ اپل هم در اینجا چندان حرفی برای گفتن ندارد و میان این دو برادر فاصله ای ۱۱ ساعته قرار گرفته است.
مرور وب
اگر استفاده از اسمارت‌فون بزرگ-صفحه با رزولوشن بسیار عالی و وبگردی کاملا روان از اولویت‌های شما است، احتمالا آیفون ۶ پلاس می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
در این وضعیت فبلت اپل کمی بیش از ۹ ساعت شما را در وبگردی‌ها همراهی می‌کند. اگرچه این میزان ممکن است چشمگیر باشد، اما هنوز برای رسیدن به بالای لیست اندکی تلاش لازم است. برای مقایسه بد نیست بدانید که گلکسی نوت ۳ تنها با یک دقیقه اختلاف، پایین تر از فبلت اپل ایستاده است و البته آیفون ۶ با فاصله یک ساعتی، مقام بالاتری را کسب نموده.
پخش ویدیو
آیفون ۶ پلاس با کیفیت نمایشگر ۴۰۱ پیکسل در اینچ، گزینه ای کاملا مناسب برای تماشای ویدیوهای با کیفیت است. نکته جذاب سرگرمی‌های ویدیویی با آیفون ۶ پلاس این است که شما می‌توانید ۱۱ ساعت بی وقفه مشغول تماشای کلیپ‌های ویدیویی دلخواه‌تان شوید. در این میان گلکسی نوت ۳ بیش از ۱۳ ساعت ویدیو برای‌تان پخش می‌کند. و آیفون ۶ هم تنها ۹:۲۴ ساعت می‌تواند به پخش ویدیو بپردازد.
جمع بندی
با جمع این ارقام، آیفون ۶ پلاس به رتبه ۷۹ ساعت کارایی تستهای باتری سایت جی‌اس‌ام‌آرنا دست پیدا می‌کند. این عدد نشان می‌دهد شما با یک بار شارژ آیفون ۶ پلاس ، در صورتی که تنها یک ساعت در روز مکالمه، وبگردی و تماشای ویدیو داشته باشید، این اسمارت فون تا ۷۹ ساعت شما را همراهی خواهد کرد. این نتیجه آیفون ۶ پلاس را در جمع ۲۰ اسمارت فون برتر تستهای GSMArena قرار می‌دهد. و البته می‌توان با افتخار در میان ۱۰ فبلت برتر مورد آزمون هم بایستد.
عباس واحدی
برگرفته از
تست باتری آیفون ۶ پلاس
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “تست باتری آیفون ۶ پلاس و مقایسه آن با رقبا”
  1. من به شخصه انتظارم بيشتر بود چون هميشه از بهينه بودن سيستم عامل اپل ميگفتن تو مصرف باتري ! به نظر من وينفون خيلي بهينه تر از ساير سيستم عامل هاست طبق تجربيات گذشتم ! در كل خوبه و نبايد انتظار شگفتي داشت چون باتري ها هيچ پيشرفتي نكردن ..