امشب از اپل چه می‌خواهید؟

نویسنده:

۱۲:۲۱:۲۶

  


امروز  اپل از برخی از محصولات جدید خود در مراسمی رونمایی خواهد کرد. علاقمندان اپل از هر سر نخی برای پیش بینی آنچه که ممکن است شرکت برای ما در آستین داشته باشد، استفاده می کنند.

تصورات علاقمندان اپل تقریبا هر امکانی از ارائه محصولات سخت افزاری جدید تا هر سرویس نرم افزاری را تحت پوشش قرار می دهد.اما بسیاری بر این عقیده‌اند که نسل بعدی آیپدها که شامل Retina iPad mini ، محصولی که هواداران اپل مدت هاست در انتظار ارائه آن بسر می برند، در این مراسم معرفی خواهد شد.

برخی دیگر نیز امیدور به عرضه تجاری OS X Mavericks ، سیستم عاملی که سعی در ایجاد پل ارتباطی مستحکم میان پلت فرم های موبایل و دسکتاپ شرکت دارد، در این مراسم هستند.و البته برخی هم معتقدند اپل در این مراسم از ساعت هوشمند خود موسوم به iWatch که شایعات بسیاری را در سالی که گذشت به خود اختصاص داده بود، پرده برداری خواهد کرد.

اما از آنجاییکه اپل پیش از این بارها ثابت کرده  شرکت مرموز و  پیچیده ای است و کمتر پیش آمده که شاهد درز خبری از آن به بیرون باشیم، می توان گفت هیچکس نمی تواند با قاطعیت در مورد مراسم آینده این شرکت اظهار نظر کند. بنابراین با آنکه برای رسیدن این رویداد بی صبرانه لحظه شماری می کنیم، می توانیم این لحظات را با صحبت در مورد اینکه چه انتظاری داریم و مهم تر، اینکه چه از شرکت می خواهیم ، سپری کنیم.

در بخش نظرها، لطفا حدسیات و گمانه زنی‌ها، آرزو‌ها و رویاهای تان را از آنچه که سه شنبه از اپل انتظار می رود، با ما به اشتراک بگذارید. ما ایده های برتر را در مقاله جداگانه ای برای شما منتشر خواهیم کرد.

برگرفته از
مراسم اپل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه