برنامه احتمالی مایکروسافت برای عرضه سرفیس ۳ و سرفیس مینی طی هفته‌های آینده

نویسنده:

۰۹:۱۸:۰۳


البته سرفیس ۲ تا حدی می‌تواند پاسخگوی این نیازها باشد. ولی باید توجه داشت که تبلتهای ویندوز آر‌تی متعلق به یک سال قبل هستند و چندان مد روز محسوب نمی‌شوند. اما به گزارش TK Tech News مایکروسافت قصد دارد طی برنامه‌ای جذاب و غافلگیرکننده، علاوه بر عرضه سرفیس ۳، سرفیس مینی را هم روانه بازار کند.
 
این سایت با اشاره به منابع موثق خود ادعا می‌کند این دو تبلت قبل از تعطیلات پایان سال ۲۰۱۴ روانه بازار خواهند شد. و البته اشاره می‌کند که احتمالا تامین قطعات مدل کوچکتر با مشکل مواجه خواهد بود و در ابتدای کار توزیع چندان وسیعی نخواهد داشت.
 
البته پیش از این هم برخی منابع خبر داده‌اند که مایکروسافت مدتی است روی سرفیس ۳ کار می‌کند و در ماه جاری میلادی آن را عرضه خواهد نمود. عرضه این محصولات در اکتبر به مایکروسافت فرصت می‌دهد تا آن را به موقع دست مشتریان بازارهای هدف رسانده و خود را برای فصل فروش بسیار مهم تعطیلات آماده کند.
 
تا به اینجا هیچ اطلاع درستی درباره مشخصات فنی یا برنامه فروش احتمالی سرفیس ۳ و مینی در سال جاری نداریم. و برخی منابع هم از توقف موقت برنامه سرفیس مینی خبر می‌دهند. و دلیل آن را محدودیتهای سخت افزاری (همچون ضعف فراوان باتری) و محدودیت های نرم افزاری (چون نبود نسخه ویژه صفحات لمسی از مجموعه محبوب آفیس) می دانند.
 
درباره مشخصات فنی هم تنها این موضوع را می‌دانیم که احتمالا سرفیس ۳ از سرفیس ۲ باریکتر و سبکتر خواهد بود.
 
 
عباس واحدی

 
برگرفته از
سرفیس ۳
لینک کوتاه

دیدگاه