اینها دسته‌جمعی عقلشان را از دست داده‌ند!

نویسنده:

۰۵:۰۳:۴۳

اما در میان همه این فستیوال‌ها، باید به موردی اشاره کنیم که آدم‌ها در واقع با جان خود باز می کنند. آخر کدام آدم عاقل بین دو کوه عظیم که دره‌ای ژرف در میان آنهاست، ننو می‌زند و می‌خوابد؟
وقتی باغ یا جنگل می‌روید، خوابیدن درون ننوهای پارچه‌ای و برزنتی که بین دو درخت بسته می‌شوند، حال خوبی دارد. اما در همان حال هم، وضعیت نااستوار این ننو و عدم تعادلی که آدم درون آنها دارد، موجب می‌شود خیلی طولانی در آنها نمانید. اما یک عده انسان نترس و عجیب، رفته‌اند درست در دل آسمان، در ارتفاع زیاد و بالای دره‌های ترسناک برای خودشان ننو زده و خوابیده‌اند!

این انسان‌های هیجان‌دوست‌ و البته بسیار پردل و جرات، در کوه‌های آلپ در ایتالیا بین دوکوه بساط خواب خود را پهن کرده‌اند. البته این کار را سرخود انجام نداده‌اkد. این افراد در واقع شرکت‌کننده‌های فستیوال بین‌المللی «هایلاین» در منطقه مونته پیانا در ایتالیا هستند.

در این جشنواره، کابل‌های بسیار مقاوم و ضخیم میان دو کوه کشیده شده است تا تحمل وزن شرکت‌کننده‌ها را داشته باشد. در صورت کلی، 16 ننو روی کابل اصلی نصب شده بود. این کابل در ارتفاع 50  متری از زمین و 50 متر فاصله از دو طرف قرار داشت. مسابقه دو ساعت ادامه داشت. همه شرکت‌کننده‌ها نیز در طول هفته برگزاری مسابقه در دل کوهستان مستقر بودند.

 

فروغ بیداری

برگرفته از
مراسم
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “اینها دسته‌جمعی عقلشان را از دست داده‌ند!”