بازگشایی وب سایت رسمی فیلم «Interstellar» با مشارکت گوگل

نویسنده:

۰۱:۱۳:۲۵

با این حال اولین فیلمی که با شراکت گوگل اقدام به بازگشایی وب سایت رسمی می‌کند، فیلمی به جز «Interstellar» فیلم جدید «کریستوفر نولان» که این نوامبر اکران می‌شود نیست. این فیلم که متیو مک کاناهی بازیگر برنده اسکار در آن بازی می‌کند، داستان گروهی از فضانوردان است که در پی یافتن سیاره‌ای قابل سکونت به عمق فضا سفر می‌کنند.

چندی پیش، گوگل و کمپانی پارامونت پیکچرز، راه اندازی «مرکز فضایی Interstellar» را(که در واقع نام فانتزی دیگری برای وبسایت رسمی این فیلم است) اعلام کردند. در پی شراکت با گوگل، بسیاری از محتویات انحصاری این سایت را می‌توانید بر روی گوگل پلی، گوگل پلاس و یوتیوب بیابید.

همچنین این وب سایت لینکی مستقیم به «Interstellar Experience» دارد که یک بازی آنلاین است و می‌توان در آن به ساختن و گشت در منظومه‌های خورشیدی پرداخت.
اما تامپسن تهیه کننده این فیلم می‌گوید: "داشتن قدرت گوگل و استفاده از آن برای بالابردن و آگاهی مخاطبین از تجربه‌ای که «Interstellar» در اختیار آن‌ها خواهد گذاشت، قدمی جدید بین سازندگان فیلم‌ها و مخاطبین است. گوگل عالی ترین مرکز را برای یک تجربه جدید سینمایی به وجود آورده است."

فیلم «Interstellar» به کارگردانی کریستوفر نولان و بازیگری متیو مک کاناهی، آن هاتاوی و جسیکا چَستین در تاریخ هفتم نوامبر در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.
 
پریا پورمند
 
 

برگرفته از
Interstellar
لینک کوتاه

دیدگاه