[باکس آفیس] در نبود رقبای جدی، فیلم The Dark Tower پرفروش‌ترین اثر آخر هفته نام گرفت

نویسنده:

۱۲:۱۵:۲۰

هفته‌ی گذشته، اقتباس سینمایی رمان «اسفتن کینگ» با عنوان The Dark Tower توسط «سونی» اکران شد و با کسب ۱۹٫۵ میلیون دلار توانست در رتبه‌ی اول باکس آفیس قرار گیرد. کسب این مبلغ نسبتا کم باعث شد تا The Dark Tower ضعیف‌ترین افتتاحیه‌ی در سال میلادی جاری را داشته باشد. جدیدترین فیلم «کاترین بیگلو» (فیلم The Hurt Locker با کارگرانی وی، موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم شده بود) که Detroit نام دارد نیز چندان موفق عمل نکرد و با کسب ۷٫۲۵ میلیون در جایگاه هشتم قرار گرفت. این درحالیست که فیلم Kidnap با حضور « هَلِی بری»  توانست با کسب ۱۰٫۲ میلیون افتتاحیه‌ی مناسبی داشته باشد.

 

فیلم The Dark Tower که با بودجه‌ای ۶۰ میلیون دلاری تولید شده است، به زحمت و با اختلاف ناچیزی توانست جلوتر از «دانکرک» قرار گیرد؛ البته نباید فراموش کرد که «دانکرک» در هفته‌ی سوم اکران به سر می‌برد و با این حال توانسته ۱۷٫۶ میلیون دلار و رتبه دوم باکس آفیس را ازان خود کند.

 

سازندگان امید داشتند که The Dark Tower افتتاحیه‌ای بهتر از سایر اقتباس‌های سینمایی «استفن کینگ» تجربه کند؛ اما این اتفاق نیافتاد و رکورد بهترین افتتاحیه هم‌چنان متعلق به فیلم ۱۴۰۸ است. درضمن، اعلام شده است که ۵۸ درصد از تماشاگران این فیلم مرد بودند و ۶۸ درصد از کل آن‌ها بالای ۲۵ سال سن داشته‌اند.

 

فیلم‌های The Emoji Movie و Girls Trip نیز به ترتیب با کسب ۱۲٫۴ و ۱۱٫۴ میلیون دلار در رتبه‌های سوم و چهارم باکس آفیس قرار دارند. فیلم Wonder Woman نیز این هفته فروش کلی خود را به ۳۹۹٫۵ میلیون دلار رساند تا پشت سر Beauty and the Beast (504 میلیون دلار) به عنوان دومین فیلم پرفروش تابستان شناخته شود.

 

Weekend Box Office 8/6/17

۳-Day Weekend Box Office Estimates – Source: comScore
WEEKEND CUME THEATERS WEEK
۱- The Dark Tower $۱۹٫۵M $۱۹٫۵M ۳,۴۵۱ ۱
۲- Dunkirk $۱۷٫۶M $۱۳۳٫۶M ۴,۰۱۴ ۳
۳- The Emoji Movie $۱۲٫۴M $۴۹٫۵M ۴,۰۷۵ ۲
۴- Girls Trip $۱۱٫۴M $۸۵٫۴M ۲,۵۸۲ ۳
۵- Kidnap $۱۰٫۲M $۱۰٫۲M ۲,۳۷۸ ۱

 

برگرفته از
hollywoodreporter
لینک کوتاه