ساعت مفهومی iWatch اپل ، Nike Fuelband را با نرم افزارهای iOS در هم می آمیزد

نویسنده:

۰۱:۰۴:۵۶


گرچه  امروز طراحی مفهومی جدیدی منتشر شده است که به ما نشان می دهد اگر اپل تصمیم به ساخت iWatch بگیرد، این محصول به احتمال زیاد به چه شکلی از آب در خواهد آمد.
تصویر متحرک فوق، محصولی مشابه Fuelband ساخت نایک را با صفحه نمایشی که وظیفه نمایش تاریخ و ساعت را بر عهده دارد، پخش کننده موسیقی شبیه به iTunes و منویی که شامل آیکون های نرم افزارهای iMessage و تقویم اپل است ، نمایش می دهد. این طرح نرم افزار ویژه Nike+ fuelband را هم در خود جای داده است.
توماس بونیه که یک دانشجوی مهندسی آلمانی است، این طرح را با آرزوی تجهیز Fuelband به قابلیت های بیشتر، خلق کرده است.وی می گوید: این طرح بدون تردید به دلیل تجربه عالی کار با Nike+ Fuelband به ذهن من رسید. شکل ظاهری و فرم این مچ بند عالی بود و من آن را واقعا دوست داشتم. آنچه که تا به امروز من در طرح های مفهومی ساعت هوشمند اپل دیدم، این بود که هیچ یک از آن ها به سبک طراحی اپل شبیه نبوده و قابلیت استفاده برای کاربران مذکر و مونث به صورت همزمان در آن ها تعبیه نشده بود. اساسا اینکه من بتوانم از چنین ساعتی استفاده کنم اما همسر من قادر به استفاده از آن نباشد، با اصول اپل تناقص دارد. از نظر شخص من، کلید های استفاده شده در آیپاد یکی از بهترین پیاده سازی های رابط کاربری در محصولات مشابه محسوب می شود و شاید به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم رابط کاربری این طرح مفهومی ، از ایده چرخش به دور مچ دست پیروی کند.
بسیاری از کاربران و علاقمندان حوزه فناوری منتظر عرضه آیپدهای جدید اپل در مراسم این شرکت که امروز برگزار می شود، هستند. اما از سوی دیگر ، عرضه ساعت هوشمند iWatch اپل در این مراسم می تواند بسیاری را شگفت زده کند.


با توجه به رابطه نزدیک اپل و نایک (تیم کوک، مدیر عامل اپل عضو هیئت مدیره نایک بوده و معمولا یکی از مچ بندهای Fuelband را به همراه خود دارد)، نمی توان طرح مفهومی این دانشجوی آلمانی را هم چندان دور از انتظار دانست.
منتظر شنیدن نظرات شما در باره این طرح هستیم.

برگرفته از
iWatch
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “ساعت مفهومی iWatch اپل ، Nike Fuelband را با نرم افزارهای iOS در هم می آمیزد”