اولین تصویر از فصل هشتم سریال Shameless منتشر شد

نویسنده:

۰۷:۳۱:۴۹

سریال Shameless یکی از محبوب‌ترین ساخته‌های شبکه‌ی «شوتایم» به شمار می‌آید و تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید، اولین نگاه شما به فصل هشتم این سریال است.

 

[اسپویل] در فصل جدید این کمدی تلخ، «گَلِگرها» با مرگ مادر خانواده کنار آمده‌اند به زندگی‌شان ادامه می‌دهند؛ اما ظاهرا این اتفاق تاثیر عمیقی در «فرانک» داشته و باعث شده تا او به دنبال بخشایش از سوی فرزندانش (بخصوص فیونا) باشد. البته با سابقه‌ای که این کاراکتر در سریال دارد، ممکن در همان قسمت‌های اولیه همه چیز را دوباره رها کند و به همان «فرانک» قدیمی تبدیل شود.

 

«ویلیام اچ میسی» که امسال برای بار چهارم نامزد دریافت جایزه امی برای بازی در نقش «فرانک» شده، می‌گوید:

 

فرانکِ جدید یعنی شروع تازه؛ در ابتدای فصل‌های گذشته، فرانکِ جدید همیشه سعی داشته تا به یک مرد خوب تبدیل شود، ولی از قسمت‌های میانی هر فصل نزول او شروع می‌شد؛ به طوری که در پایان فصل فقط می‌توانستید او را یک آدم عوضی صدا بزنید. اما شاید در فصل جدید شاهد وقایع متفاوتی باشید…

 

هرچند بیشتر طرفداران این سریال عقیده دارند که «فرانک» مثل گذشته همه چیز را خراب خواهد کرد، «میسی» اصرار می‌کند که امکان عوض شدن این کارکتر وجود دارد. به هر حال، پاییز امسال مشخص خواهد شد که «فرانک گلگر» توانایی تغییر کردن را دارد یا خیر.

برگرفته از
EW
لینک کوتاه