«Gone Girl» صدرنشین گیشه سینماها

نویسنده:

۱۱:۲۳:۴۶

فیلم «Gone Girl» که بازیگر انگلیسی «روزامون پایک» نیز در آن به ایفای نقش می‌پردازد، داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از ناپدید شدن ناگهانی و مرموز همسرش دچار شک و شبهه می‌شود.
«آنابل»(Annabelle) که ادامه‌ای بر فیلم ترسناک «The Conjuring»(محصول سال 2013) است، با فروش 37.2 میلیون دلاری در فاصله‌ای نزدیک با «Gone Girl» در رتبه دوم قرار گرفت.

یکی از مفسرین سینما می‌گوید: " این واقعا جالب است، این دو فیلم نمی‌توانند بیتشر از این متفاوت باشند. این نشان می‌دهد اگر بازار فیلم محصولات متفاوتی هم ارائه دهد، مخاطبان در هر صورت از آن‌ها استقبال خواهند کرد. این دو فیلم، سومین و چهارمین فیلم‌هایی  هستند که در دو هفته گذشته اکرانی 30 میلیون دلاری داشته اند. به نظر می‌رسد که این شروع خوبی برای گیشه‌ها بعد از تابستان باشد."

«Gone Girl» بر اساس رمان پر فروشی به همین نام که توسط نویسنده آمریکایی گیلیان فلین(Gillian Flynn) نوشته شده، ساخته شده است. دیوید فینچر که قبلا فیلم‌هایی چون «The Social Network» و « Curious Case of Benjamin Button» را کار کرده، کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است.

رمان «Gone Girl» که در سال 2012 منتشر شد، تا به حال بیش از 6 میلیون نسخه فروخته است. در اوایل سال جاری «Hogarth Shakespeare» به گلیلیان فلین پروژه بازنویسی تراژدی هملت اثر شکسپیر را سفارش داد.

از دیگر 5 فیلم اول باکس آفیس این هفته، در رتبه سوم فیلم «The Equalizer» با بازی دنزل واشنگتن قرار دارد که فروشی معادل 19 میلیون داشت. این فیلم در هفته گذشته صدرنشین جدول بود.
انیمیشن «The Boxtrolls» و  فیلم نوجوانانه «Maze Runner» نیز به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفته اند.
 

پریا پورمند

برگرفته از
گیشه
لینک کوتاه