سایت جدید «Poster Posse» و پوسترهای «Big Hero 6 »

نویسنده:

۱۲:۳۱:۰۳

 
با تمام احترام به  فیلم‌هایی مانند "Interstellar"، "Guardians of the Galaxy" و "Godzilla" هیچ شکی نیست که پوستر پوز (Poster Posse) مجموعه‌ای بزرگ از کارهای برخی از فیلم‌های جدید و پرفروش روز را جمع‌آوری کرده است. پیش از این، سایت Blurppy میزبانی پرده‌برداری از آخرین پروژه‌های پوستر پوز را بر عهده داشته است، اما حالا آن‌ها سایت اختصاصی خود را ساخته‌اند.
پوستر پوز آثار هنری استادانه‌ای از اولین فیلم انیمیشن، حاصل همکاری دیزنی و مارول به نام "Big Hero 6 " که ماه آینده اکران خواهد شد، را منتشر کرده است. یکی از این آثار در ComicCon نیویورک این هفته نیز تحویل داده خواهد شد.
"Big Hero 6 " توسط "Don Hall" (کارگردان وینی‌پو) و "Chris Williams" (کارگردان بولت) کارگردانی شده است. نویسندگی این فیلم نیز بر عهده "Jordan Roberts" و Hall می‌باشد. داستان این انیمیشن بر اساس سری کتاب کمیک به همین نام است و در مورد یک رباتیک نابغه به نام هیرو هامادا می‌باشد که خود را در چنگال توطئه جنایی می‌بیند. مجرمان تهدید به از بین بردن شهر مدرن سان‌فرانسوکیو می‌کنند؛ بنابراین او در یک ماموریت با کمک نزدیک‌ترین همراه خود، رباتی به نام بایمکس، تیم مبارزان با جرم و جنایت را برای نجات شهر خود تشکیل می‌دهند.
دیزنی فیلم انیمیشن "Big Hero 6 " را در 7 نوامبر اکران خواهد کرد.
 

یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
Big Hero 6
لینک کوتاه

دیدگاه