احتمال رونمایی از نکسوس ۹ اچ‌تی‌سی در ۲۳ مهرماه با قیمت ۳۹۹ دلار

نویسنده:

۰۸:۳۹:۴۱


پس از ماهها شایعه، بالاخره در اسناد منتشره توسط انویدیا تایید شد که نکسوس ۹ اچتیسی واقعیت دارد و تا پایان سال جاری راهی بازار خواهد شد. و حالا Bright Side of News معتقد است که نکسوس ۹ در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۳ مهرماه) با قیمت ۳۹۹ دلار رونمایی خواهد شد.
 
البته هنوز هیچ یک از داستانهای قیمت یا زمان عرضه تایید نشدهاند. اما اگر چنین شود، این اولین تبلت نکسوسی گوگل است که از علاقه شدید گوگل به تولید محصولات رده بالا با قیمت نسبتا پایین پیروی نمیکند. هرچند که این موضوع چندان غافلگیر کننده نیست. زیرا تبلت جدید گوگل قرار است از پردازنده انویدیاTegra K1 قدرت بگیرد که یکی از سریعترین چیپستهای بازار موبایل و چیپی برای همه کارها و مقاصد محسوب میگردد. و گفته میشود از نظر کارایی کلی حتی قادر است اسنپدراگون 805 کوالکام را نیز شکست دهد.
 
از این گذشته، شایعه تاریخ معرفی ۱۵ اکتبر شاید به این معنی باشد که گوگل قصد ندارد مراسم جداگانه و اختصاصی برای رونمایی نکسوس ۹ برگزار کند. و احتمالا آن را به همراه اندروید ال و نکسوس ۶ معرفی خواهد نمود.
 
همچنین گفته میشود فروش نکسوس ۹ از ماه نوامبر آغاز خواهد شد. این غول جستجوی اینترنتی اغلب اوقات همین ماه را برای عرضه محصولات جدیدش انتخاب میکند. اگرچه هنوز هیچ یک از داستانهای گفته شده تایید نشده اند، اما حداقل این موضوع واضح است که نکسوس ۹ قرار است زمینه ساز بازگشت دوباره اچتیسی به بازار تبلت باشد.
 
عباس واحدی

 
برگرفته از
HTC Nexus 9
لینک کوتاه

دیدگاه