سونی تاریخ اکران فیلم‌های Silver and Black و Sicario 2 را اعلام کرد

نویسنده:

۱۰:۱۹:۰۳

بالاخره تاریخ اکران فیلم‌ Silver and Black و قسمت دوم Sicario مشخص شد. فیلم Silver and Black یک اسپین‌آف از جهان گسترده‌ی مرد عنکبوتی محسوب می‌شود و قرار است داستان آن روی شخصیت‌های «سمور نقره‌ای» (Silver Sable) و «گربه‌ی سیاه» (Black Cat) متمرکز باشد. Silver and Black چند ماه پس از اکران فیلم «ونوم» (فیلم دیگری از جهان مرد عنکبوتی با بازی تام هاردی) و در نوزدهم بهمن ۱۳۹۷ به سینماها بیاید.

 

هم‌چنین خبر می‌رسد که تاریخ اکران فیلم Bad Boys for Life نیز به زمان نامشخصی موکول شده است.

 

پس از انتشار شایعات فراوان، کلمبیا پیکچرز حضور «ان هتوی» در فیلم Barbie را تایید کرد و اعلام شد که این فیلم در هفده‌ام مرداد ۱۳۹۷ روی پرده‌ی سینماها خواهد رفت. کارگردانی این اثر نیز بر عهده‌ی «الیتیا جونز» خواهد بود.

 

فیلم Sicario 2: Soldado نیز قرار است در هشتم تیرماه ۱۳۹۷ اکران شود. کارگردانی این فیلم برخلاف قسمت اول بر عهده‌ی «‌استفانو سولیما» خواهد بود و «بنیسیو دل تورو» و «جاش برولین» نیز مانند قسمت اول در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

 

اولین اثر سینمایی «میشل مک‌لارن» (یکی از کارگردانان اصلی Breaking Bad) که The Nightingale نام گرفته در پنجم بهمن ۱۳۹۶ اکران خواهد شد و تاریخ اکران فیلم کمدی Holmes and Watson که بازیگرانی چون «ویل فرل» و «جان سی ریلی» در آن حضور دارند، به دوازدهم مرداد ۱۳۹۷ موکول شده است.

 

برگرفته از
hollywoodreporter
لینک کوتاه