«The Endless River» آخرین آلبوم گروه «پینک فلوید»

نویسنده:

۰۳:۴۲:۵۰

او در مصاحبه‌ای گفت: "این آلبوم آخرین چیزی است که ما منتشر خواهیم کرد."
آلبوم جدید که «The Endless River» نام دارد، ادای احترامی به نوازنده کیبورد این گروه «ریک رایت» است که در سال 2008 درگذشت. گیلمور گفت: " با اینکه از بیان کردن این موضوع متنفرم، اما رایت بعضی وقت‌ها توسط عموم مردم، رسانه‌ها و خود ما دست کم گرفته می‌شد."
آلبوم جدید گروه در ماه نوامبر(آبان) امسال منتشر می‌شود و شامل آهنگ‌هایی است که پیش از مرگ رایت در سن 65 سالگی توسط او ضبط شده‌اند. گیلمور در این مصاحبه گفت:"من لزوماً همیشه حقی که او استحقاقش را داشت به او نمی‌دادم. مردم نگرش‌های متفاوتی نسبت به کار کردن با همدیگر دارند و ما می توانیم بسیار قضاوت کننده باشیم و فکر کنیم که کسی در گروه به اندازه کافی بار خود را به دوش نمی‍‌کشد، بدون اینکه متوجه باشیم باری که آن‌ها بر دوش دارند با بار ما متفاوت است."
عضو دیگر و درامر این گروه «نیک میسون» اضافه کرد:"این یک فرصت عالی برای شناساندن، به خاطر آوردن و قدردانی کردن از او است."
گروه راک پینک فلوید در سال 1965 در شهر لندن و توسط چهار عضو اصلی این گروه، «سید برت»، «نیک میسون»، «راجر واترز» و «ریچارد رایت» تشکیل شد. گیلمور در سال 1967 به این گروه پیوست و سید برت که از بیماری‌های روانی رنج می‌برد این گروه را یک سال بعد ترک کرد.
آلبوم‌های این گروه «The Dark Side of the Moon»، «The Wall» و «Wish You Were Here» به عنوان تأثیرگذارترین آلبوم‌های راک قرن بیستم شناخته می‌شوند.
 
پریا پورمند

 
برگرفته از
The Endless River
لینک کوتاه

دیدگاه