انتشار تصاویر جدید از قطعات iPad Air 2

نویسنده:

۰۴:۰۳:۱۸

کابل نرم دکمه خانه فضایی برای دکمه خانه Touch ID دارد که با یک حلقه استیل ضد زنگ تکمیل می‌شود. طبق اخبار گذشته، آیپدهای شرکت اپل که قرار است به زودی عرضه شوند، دارای قابلیت Touch ID هستند و این تصاویر جدید، تأیید می‌کنند که حداقل در iPad Air 2 شاهد این قابلیت خواهیم بود.
همچنین تصویر منتشر شده از مادربرد نشان می‌دهد که پردازشگر A8 و تراشه‌های رم و قطعات دیگر iPad Air 2 چه خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا تراشه‌های A8 که روی iPad Air 2 قرار دارند از تراشه‌های A8 روی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس سریع‌تر خواهند بود یا خیر. همچنین مادربرد در مقایسه با مادربرد iPad Air سال گذشته، دارای یک طرح کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال، شکاف سیم‌کارت روی خود مادربرد iPad Air 2 قرار دارد، در حالی که در iPad Air این بخش روی یک قطعه مجزا سوار بود.
پنل جلویی iPad Air 2 دارای یک رابط درازتر و برش‌هایی برای دکمه خانه Touch ID و دوربین FaceTime HD است. در حالی که پنل این آیپد جدید با قبلی تفاوت چندانی ندارد، برخی اخبار حاکی از آن است که این مدل جدید از صفحه نمایش یکپارچه برخوردار است تا ضخامت دستگاه نازک‌تر شود. در نهایت، تصویر کابل نرم کنترل صدا دکمه‌های کم و زیاد کنترل صدا و میکروفون را نشان می‌دهد. با توجه به این طرح، احتمال دارد که شرکت اپل از دکمه قطع صدا یا چرخش صفحه استفاده نکند تا ضخامت تبلت را کاهش دهد.
پیش‌بینی می‌شود شرکت اپل iPad Air 2 را به همراه نسل جدید iPad mini Retina در تاریخ 16 اکتبر در نشستی در شهر کوپرتینو ایالت کالیفرنیا معرفی کند. اخبار دیگری نیز مبنی بر احتمال معرفی مک مینی‌های جدید و آی‌مک‌های جدید با حداقل مدل 27 اینچی و صفحه نمایشRetina  با رزولیشن بالا وجود دارد.
 

 

پریا اقدامی

 
برگرفته از
iPad Air 2
لینک کوتاه

دیدگاه