«ادل» آلبوم جدیدی در سال ۲۰۱۴ منتشر نمی‌کند

نویسنده:

۰۴:۵۳:۰۲

 «Companies House» در مورد شرکت «XL Recordings» که دو آلبوم قبلی این خواننده را منتشر کرده، اطلاعات جدیدی را در مورد همکاری این شرکت و همچنین میزان درآمد آن فاش کرده است: "در سال جاری 2014، هیچ آهنگ و یا آلبوم جدیدی دیگری از ادل منتشر نخواهد شد و به همین دلیل درآمد شرکت XL نیز افت خواهد کرد." به گفته این شرکت، درآمد آن‌ها در سال 2013، 9.5 میلیون پوند بوده است.

بنابر گفته این گزارش «XL Recordings Limited» با همکاری با ادل، بسیار موفق عمل کرده است. در سال 2012، بعد از انتشار دومین آلبوم ادل که «21» نام دارد، درآمد کمپانی «XL Recordings»  به بیش از 19 میلیون پوند رسید. نماینده ادل از نظر دادن بر روی این گزارش خودداری کرده است.
پیغام‌هایی که «ادل» در اوایل سال جاری بر روی اکانت شخصی توییتر خود پست کرده بود، امید طرفداران او را برای انتشار آلبومی جدید در انتهای سال بالا برد. ادل شب قبل از تولد 26 سالگیش، عکسی از خود با توضیح"خداحافظ 25" منتشر کرد. در توییت بعدی او جمله "امسال باز هم یکدیگر را خواهیم دید" را نوشت که باعث به وجود آمدن شایعات بسیاری مبنی بر انتشار آلبوم جدید بین طرفداران مشتاق شد. با این حال مدیر برنامه‌های ادل اعلام کرد که "هیچ اطلاعیه رسمی" در این مورد ندارد. در مال سپتامبر، استودیوی ضبطی در لندن اعلام کرده بود که ادل مشغول نوشتن آهنگ‌های جدیدی است.

ادل نام آلبوم‌های خود را با توجه به سنی که هنگام کار کردن بر روی آن‌ها داشته نام گذاری می‌کند و شایعه شده بود که این آلبوم جدید 24 نام خواهد گرفت. اولین آلبوم او «19» نام داشت.
آلبوم «21» او که در ژانویه 2011 منتشر شد، پرفروش‌ترین آلبوم تاریخ انگلستان لقب گرفت.
 
پریا پورمند
 
برگرفته از
Adele
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه