انیمیشن «لگو بتمن» ساخته می‌شود!

نویسنده:

۰۹:۱۹:۵۲

 
نه تنها بتمن لگویی صاحب فیلم شده، بلکه شرکت وارنر قصد دارد تا هر چه زودتر این فیلم را بسازد. در ابتدا «کریس مک‌کی» سرپرست انیمیشن «فیلم لگویی»، به عنوان کارگردان ادامه این انیمیشن انتخاب شده بود اما حالا تاریخ ساخت و اکران این فیلم عقب افتاده، و مک‌کی فیلم لگویی بتمن را کارگردانی خواهد کرد. فیلمنامه این انیمیشن توسط فیلمنامه نویس-نویسنده «ست گراهام اسمیت» نوشته می‌شود.
به نظر می‌رسد وارنر قصد دارد تا این فیلم را در سال 2017، شاید در تاریخ اصلی که برای اکران «فیلم لگویی 2» در نظر گرفته شده بود، اکران کند. دومین فیلم با تم لگو که در 23 سپتامبر 2106 اکران می‌شود «نینجاگو» نام دارد.
«ویل آرنت» همچنان صداپیشگی این قهرمان شنل پوش را در این انیمیشن جدید بر عهده خواهد داشت. روی لی، دان لین، فیل لرد و کریستوفر میلر متولیان نام تجاری لگو، تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده دارند.
بتمن لگویی به یکی از ستاره‌های فیلم لگو بدل شد و در هر صحنه‌ای که حضور داشت قلب تماشاچیان را از آن خود کرد. ویل آرنت با تقلید صدای بم و خش دار «کریستین بل» این شخصیت را به شخصیتی لجوج، تیره، طعنه آمیز و با نمک تبدیل کرده که «برای اینکه دور و اطراف بقیه باشد، بیش از حد باحال» است!

پریا پورمند

برگرفته از
The Lego Movie
لینک کوتاه

دیدگاه