ساخت مجموعه انیمیشن «Guardians of the Galaxy»

نویسنده:

۰۹:۲۰:۱۷

به گفته «Disney XD» و «Marvel Television» در همایش کامیک نیویورک، «استار لرد، گامورا، راکت راکون، گروت و دراکس» به صفحه کوچک تلویزیون خواهند آمد و ماجراجویی خود را ادامه خواهند داد. این مجموعه انیمیشنی از هم اکنون در حال تولید است و داستان فیلم محبوب «نگهبانان کهکشان» را که تابستان امسال با فروشی بیش از 654.7 میلیون دلار گیشه‌ها را تسخیر کرد، دنبال می‌کند.

«جف لوئب» سرپرست «تلویزیون مارول» می‌گوید: "این یک زمان بسیار هیجان انگیز برای استودیو انیمیشن مارول است، ما با ساخت مجموعه انیمیشن نگهبانان کهکشان می‌توانیم برای اولین بار در دنیای کیهانی جهان مارول سیاحت کنیم. حالا که نگهبانان کهکشان پر سر و صداترین فیلم سال شده، همه منتظر دیدن داستان‌های بیشتری از استار لرد و خدمه‌اش هستند!"
تهیه کنندگان این مجموعه انیمیشن، شامل افرادی از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی مارول از جمله مجموعه‌های «Marvel's Avengers Assemble» و «Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D» و تعدادی از دست اندارکاران  « Disney XD» هستند.
قسمت دوم فیلم «نگهبانان کهکشان» تا سال 2017 در سینماها نخواهد شد، اما تا آن زمان می‌توانیم از دیدن مجموعه تلویزیونی انیمیشنی این فیلم جذاب لذت ببریم!

 

پریا پورمند

برگرفته از
Guardians of the Galaxy
لینک کوتاه

دیدگاه