لو رفتن یک اسمارت‌فون دیگر از سری Eye اچ‌تی‌سی

نویسنده:

۰۷:۱۲:۴۲

پس از معرفی HTC Desire Eye، این غول تایوانی اعلام کرد که به زودی پرچمدار خود اچ‌تی‌سی وان ام 8 را نیز به خانواده Eye خواهد افزود. و دوربین و امکانات نرم افزاری این خانواده را به آن خواهد بخشید. اما به نظر می‌رسد قرار نیست داستان به همین دو ابزار ختم شود و به زودی تلفن هوشمند دیگری نیز به گروه Eye اضافه می‌گردد. طبق اسنادی که از دفتر هند اچ‌تی‌سی به بیرون درز کرده، به تازگی صدها دستگاه HTC One E8 Eye به هند ارسال شده و قرار است در دو رنگ نقره‌ای و خاکستری وارد بازار این کشور شوند.
 
قیمت فعلی تعیین شده برای این اسمارت فون ۴۴۵ دلار است که تا زمان رسیدن به دست مشتری، مطمئنا مقداری افزایش خواهد داشت. حداقل اینکه One E8 Eye باید با  قیمتی مشابه One E8 به بازار شبه قاره برود که پیش از این ۵۲۰ دلار فروخته می‌شد.
 
البته با توجه به این اسناد به نظر می‌رسد نسخه جدید E8 با مدل اصلی آن متفاوت خواهد بود و علاوه بر بهره‌گیری از نرم‌افزار Eye Experience برای بهبود تصاویر سلفی، احتمالا با تغییرات دیگری نیز روبرو شویم. لذا ممکن است این امر تفاوت قیمت آن با  نسخه اورجینال E8 را توجیه کند.
 
همچنین معلوم شده اچ‌تی‌سی در سری جدید One M8 برای پیوستن به خانواده Eye، دوربین اولتراپیکسل ویژه خود را کنار گذارده و از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی مرسوم استفاده خواهد کرد. البته E8 پیش از این به جای دوربینهای اولتراپیکسل با یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی عرضه شده بود. علاوه بر این گفته می‌شود در اچ‌تی‌سی وان جدید دیگر خبری از NFC نیست.
 
اگرچه تمام اینها شنیده‌های تولیدی آسیاب قدرتمند شایعه‌ساز اینترنت هستند و تا تایید آنها باید زمان نه چندان طولانی را به انتظار بنشینیم. 
 

عباس واحدی
 

برگرفته از
سری Eye
لینک کوتاه

دیدگاه