[باکس آفیس] میزان فروش مجموعه‌ی The Conjuring از یک میلیارد دلار عبور کرد

نویسنده:

۱۲:۴۳:۰۳

فیلم Annabelle: Creation که جدیدترین فیلم از جهان سینمایی‌ The Conjuring محسوب می‌شود، ۱۱۰ میلیون دلار فروش داشته است و این موفقیت در باکس آفیس باعث شده تا میزان فروش کلی این جهان سینمایی پر از وحشت از یک میلیارد دلار عبور کند.

 

جهان سینمایی The Conjuring توسط «جیمز وان» و «پیتر سفرن» ساخته شده و به جز Annabelle: Creation سه فیلم دیگر نیز دارد: The Conjuring 2 (320.4 میلیون دلار)، The Conjuring (319.5 میلیون دلار) و Annabelle (257 میلیون دلار)

 

«سو کرول»، مسئول مارکتینگ جهانی کمپانی برادران وانر در این باره می‌گوید:

ما از موفقیت Annabelle: Creation بسیار خرسندیم و با افتخار به آوردن این مجموعه‌ی پرطرفدار به سینماهای سراسر جهان ادامه خواهیم داد. ما این موفقیت را به همکارانمان در نیو لاین سینما، به تیم دقیق مارکتینگ و به همه‌ی کسانی که انرژی‌های سازنده‌شان را صرف ساخت این مجموعه‌ی شگفت انگیز کرده‌اند، تبریک می‌گوییم.

 

The Nun نام پروژه‌ی جدید نیو لاین سینماست که داستان آن روی یکی از کاراکترهای The Conjuring 2 تمرکز دارد. کارگردانی این فیلم برعهده‌ی «کورین هاردی» خواهد بود و تاریخ اکران آن نیز به بیست‌و‌دوم تیرماه سال ۱۳۹۷ موکول شده است. علاوه بر این، نیو لاین سینما با همکاری دو کمپانی دیگر روی فیلم‌های The Conjuring 3 و The Crooked Man نیز کار می‌کند. هم‌چنین گفته می‌شود که داستانThe Crooked Man همانند The Nun روی یکی از یکی از کاراکترهای فیلم The Conjuring 2 تمرکز خواهد کرد.

برگرفته از
hollywoodreporter.com
لینک کوتاه

دیدگاه