تجربه یک کاربر پس از دو هفته استفاده از آیفون ۶ پلاس

نویسنده:

۱۲:۳۴:۳۰

اکنون بیش از دو هفته است که من آیفون ۶ پلاس را در دست دارم.
و هنوز آن را دوست دارم. و هنوز فکر می‌کنم این بهترین موبایل بازار برای اغلب مردم است.
دو هفته است که از این اسمارت فون استفاده می‌کنم و یک موضوع درباره آیفون ۶ پلاس مرا به وجد آورده: عمر باتری.
نمایشگر بزرگ آن واقعا خوب است و شاید بهترین قابلیت این فبلت باشد. با صفحه ۵.۵ اینچی که آیفون ۶ پلاس دارد، آیفون ۴ اینچی بیشتر به یک کتوله می‌ماند و آیفون ۶ نیز با اندازه ۴.۷ اینچی اندکی کوچک به نظر می‌رسد.
اما دومین مزیت مهم این آیفون که شاید مهمترین نیز باشد، کارکرد بسیار طولانی باتری با یک بار شارژ است.
با استفاده من، این موبایل معمولا دو روز یک بار نیاز به شارژ دارد. برای افرادی که از آیفون استفاده کرده‌ باشند، سخت است که چنین عمر باتری را باور کنند. اما واقعیت دارد.
در بدترین حالت که دیوانه وار به استفاده از آیفون ۶ پلاس پرداختم، با یک بار شارژ ۳۶ ساعت مرا همراهی کرد. یعنی انجام کار مداوم و سنگین تا یک روز و نیم با یک بار شارژ را برای تان فراهم می‌آورد.
و در کنار کارکرد عالی، اپل به خوبی از پس کنترل و کاهش حداکثری مصرف انرژی در حالت استندبای بر آمده است. من شب باتری آیفون را تا ۱۰۰ درصد شارژ کردم. و روز بعد ساعت ۱۱ صبح (با اندکی استفاده از آن) موبایلم هنوز ۱۰۰ درصد شارژ داشت. درحالی که با آیفون 5S این میزان تقریبا به ۸۰ درصد می‌رسد.
یکی از نگرانی‌های کار روزمره من، عمر باتری موبایلم است. و تنها باتری این اسمارت‌فون کافی است تا آیفون ۶ پلاس را به بهترین گزینه خرید میان آیفون‌ها تبدیل کند.
عباس واحدی
برگرفته از
آیفون ۶ پلاس
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “تجربه یک کاربر پس از دو هفته استفاده از آیفون ۶ پلاس”