با مدل جوان پسند تبدیل‌پذیر جدید رولز رویس آشنا شوید!

نویسنده:

۰۸:۵۰:۳۵

طی دهه اخیر شرکت خودرو ساز رولز رویس در تلاش برای جذب خریداران جوان و به روزتر بوده است. این تلاش‌ها شامل معرفی مدل پایه سدان گوست در سال ۲۰۱۰، مدل کوپه وریث در سال ۲۰۱۳ و به دنبال آن مدل کروکی داون در سال ۲۰۱۵ می‌شود. و به نظر می‌رسد تلاش‌های این شرکت برای جذب مشتریان جوان‌تر موثر واقع شده است. در حقیقت به گرازش بلوم برگ، از سال ۲۰۱۰ میانگین سنی مشتریان رولز رویس از ۵۶ سال به ۴۶ کاهش یافته است. این شرکت با معرفی خط تولید زیبای مدل‌های سفارشی ساز بلک بدج، بیش از پیش در حال تلاش به سوی انتقاب “جوانی” است. روز چهارشنبه شرکت رولز رویس از ویرایش بلک بدج مدل داون پرده برداری کرد که با این رونمایی این خودرو نیز به جمع ورژن‌های مشابه مانند مدل‌های گوست و وریث که سال گذشته معرفی شدند، پیوست.

 

 

به گفته تورستن مولر اوتووس مدیر عامل شرکت رولز رویس “ در حالیکه این شرکت در تلاش است تا به خواسته‌های نوع جدیدی از مشتریان پاسخی سفارشی دهد، مدل بلک بدج به طور مجزا شخصیت‌های مدل‌های گوست و وریث را تقویت کرده بلکه آن‌ها را در موقعیت دید مشتریانی که به دنبال خودرو‌های بروزتر و مطابق سلیقه شان هستند قرار می‌دهد”. وی افزود “ تقاضای زیاد از سوی مشتریان جدید این شرکت به ما گوشزد می‌کند که اکنون زمان افزودن نگرش قدرتمند، مطمئن و اظهار کننده به مدل داون بوده و بایستی این حضور به واقع دگرگون شده را به دنیا معرفی کرد”. هر مدل داون بلک بدج به طور مجزا قیمت گذاری خواهد شد و مطابق خواسته‌‌های بخصوص مشتری به آپشن‌های مختلف مجهز خواهد شد. بنابراین در تئوری هیچ یک از خودرو‌های بلک بدج با دیگری یکسان نخواهد بود. در زیر کاپوت نیز مدل داون بلک بدج برای هماهنگی با ظاهر ترسناک خود از قدرت بیشتری برخوردار خواهد رود. موتور ۶.۶ لیتری توروبوشارژ دو قلو V12 این خودرو همچنان در جای خود باقی می‌ماند، اما با این حال قدرت آن ۳۰ اسب بخار افزایش یافته و به ۵۹۳ اسب بخار می‌رسد. سوسپانسون و سیستم انتقال قدرت خودکار کمک ماهواره‌ای ZF هشت سرعته مدل داون به منظور ایجاد تجربه رانندگی “دینامیک”تر تنظیم شده است.

 

 

به گفته شرکت رولز رویس مدل بلک بدج داون می‌تواند در تنها ۴.۹ ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد و سرعت اوج آن در ۱۵۵ مایل در ساعت به صورت برقی محدود شده است. از مدل بلک بدج داون شرکت رولز رویس در فستیوال سرعت گرین وود ۲۰۱۷ در اواخر ماه جاری رونمایی جهانی خواهد شد. شرکت رولز رویس هنوز قیمت رسمی مدل بلک بدج خود را اعلام نکرده اما قیمت مدل پایه داون از ۳۳۵,۰۰۰ دلار آغاز خواهد شد.

برگرفته از
Businessinsider.com
لینک کوتاه

دیدگاه