نسخه بتا Fable Legends این پنجشنبه عرضه خواهد شد

نویسنده:

۱۲:۳۳:۲۹


برای ثبت نام و انتخاب شدن برای دریافت نسخه بتا، کافیست به این لینک مراجعه کنید.

در همان روز موج اول دعوت‌نامه‌ها فرستاده می‌شود، و پس از آن در مراحل بعد، تمامی دعوت کننده‌ها برای تست بازی ارسال خواهد شد.
لاین‌هد می‌گوید:"ما در حال دعوت کردن طرفداران بازی هستیم تا بازی را در مراحل اولیه ساخت آن تست و امتحان کنند؛ ما نه تنها به کمک شما برای شناسایی باگ‌ها، گلیتچ‌ها، کرش‌ها و دیگر مشکلات بازی نیاز داریم، بلکه همچنین مشتاق شنیدن ایده‌ها، بازخورد‌ها و پیشنهادات شما نیز هستیم.

در نهایت ما امیدواریم که نظرات مهم همه ثبت‌نام کننده‌ها را در بازی اعمال کنیم، قبل از اینکه نسخه بتا را به اتمام برسانیم."
داستان عنوان Fable Legends که در جریان نمایش مایکروسافت در گیمزکام معرفی شد، به صد‌ها سال قبل از نسخه اول این سری بازمی‌گردد.
Fable Legends دارای بخش Co-op(چندنفره) به سبک Drop-In/Drop-Out است که گیمر‌ها می‌توانند تا ظرفیت چهار نفر، کنترل قهرمانان برگرفته از نقش‌آفرینی‌های کلاسیک و قدیمی، را در دست می‌گیرند. در حالی که بازیکن پنجم در نقش شخصیت منفی بازی قرار می‌گیرد، و با کنترل موجودات داخل بازی و تله‌ها پیشرفت بازیکنان دیگر را با مشکل مواجه می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر باید بدانید که Drop-In/Drop-Out به بازی‌های Co-op و چندنفره‌ای گفته می‌شود که افراد دیگر می‌توانند به نفر اول، در همان حین بازی کردن، ملحق شوند.
هر چند که Fable Legends از بخش چندنفره قدرتمندی برخوردار است، لاین‌هد اعلام کرده است که گیمر‌ها به صورت تک‌نفره نیز می‌توانند بازی را تجربه کنند، با این تفاوت که هوش مصنوعی کنترل دشمنان و دیگر قهرمانان را بر عهده خواهد گرفت.
لاین‌هد انتشار این بازی را "فصل اول" خوانده است، چرا که قصد دارد بازی را در طول 5 الی 10 سال تکامل بخشد.
این عنوان همچنین شامل مینی‌گیم‌ها و فعالیت‌های مشابه‌ای خواهد بود که بعضی از آن‌ها ممکن است از حسگر حرکتی کینکت نیز پشتیبانی کند.
 
پدرام بهادری

 

برگرفته از
Fable Legends
لینک کوتاه

دیدگاه