ساخت مجموعه تلویزیونی «Resident Evil» و «Mortal Instruments»

نویسنده:

۰۹:۳۷:۴۲

مدیر اجرایی شرکت کنستانتین «مارتین مازکُویز» این اخبار را در مراسم «Mipcom TV» در شهر کن فرانسه، در پی آغاز سریال دیگری از همین شرکت که «Shades of Guilt» نام دارد، اعلام کرد.
شرکت کنستانتین در تولیدات تلویزیونی برای سال‌های بسیاری فعالیت داشته و نیمی از کارهای این شرکت در زمینه تلویزیون بوده است. با این حال به گفته مازکویز این شرکت قصد دارد تا بیشتر به سمت و سوی تلویزیون تمرکز کند: "ما به صورت قابل ملاحظه‌ای در حال گسترش فعالیت‌های تلویزیونی خود در آلمان و به صورت بین المللی هستیم." او اضافه کرد که مجموعه‌های تلویزیونی تخیلی نقطه تمرکز این گسترش خواهند بود.

این شرکت در دو سال گذشته مجموعه‌های تلویزیونی درام بین المللی زیادی تولید کرده و بعضی از آن ها نیز به زبان انگلیسی بوده‌اند. مازکویز می‌گوید: "ما حقوق بسیاری از فیلم‌ها را در اختیار داریم و تصمیم داریم تا آن‌ها را به تلویزیون بیاوریم. برای مثال، ما با داشتن حق کپی رایت کتاب «The Mortal Instruments» نماینده‌ای را در لس آنجلس برای ساخت آن استخدام کرده‌ایم و دفاتر ما در لس آنجس و کانادا سال آینده تولید حداقل 2 یا 3 مجموعه تلویزیونی را شروع خواهند کرد."
«اد دِکتِر» که تهیه کنندگی «Unforgettable»، «The Client List» و «In Plain Sight» را در لیست کارهای خود دارد، مسئولیت ساخت مجموعه «Mortal Instruments» را نیز برعهده گرفته است. تولید این مجموعه سال آینده آغاز خواهد شد.

«Resident Evil» فیلم دیگری است که این شرکت قصد ساختن اقتباس تلویزیونی آن را دارد و ساخت آن، بعد از اکران فیلم جدید این مجموعه آغاز می‍‌شود. «Resident Evil» که بر اساس بازی کامپیوتری ترسناک محبوبی از شرکت «کپکام»(Capcpm) به همین نام ساخته شده، برای اولین بار در سال 2002 به فیلم تبدیل شد ولی با این حال داستان این فیلم به داستان مجموعه بازی‌ها وفادار نبود. باید منتظر ماند و دید که آیا این مجموعه تلویزیونی نیز راه فیلم‌ها را در پیش می‌گیرد یا به داستان بازی وفادار می‌ماند؟

پریا پورمند
 

برگرفته از
مجموعه تلویزیونی
لینک کوتاه

دیدگاه