دانلود یک میلیون نسخه Windows 10 Preview تنها در ۲ هفته

نویسنده:

۱۲:۳۲:۱۹

ویندوز ۱۰ تکنیکال پرویو، جدیدترین نسخه از نسل بعدی سیستم‌عامل‌های شرکت مایکروسافت است که در حال حاضر مراحل تست توسط کاربران داوطلب برنامه Insider Program را می‌گذراند.
 
جو بلفیوری از مایکروسافت در وبلاگ این شرکت نوشته که نرم‌افزار آزمایشی اولیه  ویندوز ۱۰ تا کنون  یک میلیون بار نصب شده و کاربران تا به اینجا ۲۰۰ هزار بازخورد ‌(feedback) درباره این سیستم‌عامل ارسال کرده‌اند.
 
بلفیوری در ادامه می‌نویسد: «همانطور که پیش از این گفته بودیم، قرار است ویندوز کاملا متفاوتی داشته باشیم. تصمیم داریم که تمامی برنامه‌ها و فرآیند پیشرفت کار را با شما در میان بگذاریم و بیش از همیشه علاقه داریم ویندوزی بسازیم که همه آن را دوست داشته و از آن لذت ببرند.»
 
طبق بررسی‌ها گفته می‌شود بیش از ۶۰ درصد کاربرانی که نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ را دانلود کرده‌اند، آن را بر روی کامپیوترهای خود نصب نموده اند و حدود ۴۰ درصد کاربران تنها برای آشنایی با محیط نسخه اولیه ویندوز ۱۰، آن را روی Virtual Machineها نصب کرده‌اند.
 
و جالب‌ترین اینکه طبق شایعات قرار است مایکروسافت ویندوز ۱۰ را با قیمتی بسیار پایین‌تر نسبت به محصولات قبلی خود در اختیار کاربران بگذارد و تخفیف ویژه‌ای را هم برای خریداران صاحب ویندوز ۸ در نظر گرفته است.
 

شما تا به حال این نسخه ویندوز را امتحان کرده‌اید؟ تجربیات خود را با ما و دیگر خوانندگان فوت و فن در میان بگذارید.
 

عباس واحدی
 

برگرفته از
Windows 10 Preview
لینک کوتاه

دیدگاه