حضور «آیرون من» در فیلم «کاپیتان آمریکا ۳»

نویسنده:

۰۱:۰۲:۱۵


به گزارش ورایتی، دانی جونیور در حال مذاکرات نهایی برای بازی در نقش «تونی استارک/آیرون من» در فیلم کاپیتان آمریکا 3 است که بر طبق رسم همیشگی ماروِل، در هفته اول ماه مه سال 2016 اکران می‌شود. «جو و آنتونی روسو» کارگردانان فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»(Captain America: The Winter Soldier) که ماه مه امسال اکران شد، کارگردانی این فیلم جدید را بر عهده دارند.

شرکت ماروِل روز دوشنبه طرفداران خود را با توییتی در مورد داستان این فیلم جدید هیجان زده کرد؛ داستان کتاب مصور «جنگ‌های داخلی»(Civil War) که متعلق به سال 2006 است، تابستان سال آینده باز می‌گردد:
"در این داستان، استیو راجرز(کاپیتان آمریکا) و تونی استارک(آیرون من) در دو جبهه مخالف هم در برابر قانون «ثبت ابرقهرمان» دولت قرار می‌گیرند.در پی حادثه فاجعه باری که ابرقهرمانان در آن درگیر بوده‌اند، دولت قانونی را تصویب می‌کند که  بر طبق آن تمامی ابرقهرمانان باید هویت‌های اصلی خود را فاش کنند و به استخدام دولت درآیند. استارک از این قانون حمایت می‌کند در حالی که راجرز از انجام آن سر باز می‌زند، و این شروع جنگی شخصی و مخرب بین این دو ابرقهرمان است."

جرقه آغاز این داستان در فیلم بعدی شرکت مارول یعنی «Avengers: Age of Ultron»  زده می‌شود. کمپانی مارول تا سال 2017، اکران یازده فیلم را در تقویم خود ثبت کرده و باید منتظر باشیم و ببینیم آیا این خط سیر داستانی باز هم در فیلم‌های دیگر ادامه پیدا خواهد کرد یا نه. حضور قهرمانان مختلف در داستان‌های یکدیگر برای سال‌های بسیاری در صنعت داستان‌های مصور وجود داشته و طرفداران بسیاری دارد.

پریا پورمند
برگرفته از
Captain America 3
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “حضور «آیرون من» در فیلم «کاپیتان آمریکا ۳»”
  1. خخخخخخخ فقط ایرو من اکثر قهرمانانی که ما میشناسیم در ان حضور دارند و داستانش از این قرار است که یک روز همه ی ابر قهرمانان در کنار همدیگر میاستند تا یک تروریسم را شکست دهنذ این تروریسم به خود مواد منفجره متصل کرده پس کاپیتان امریکا به اسکارلت ویچ دستور میدهد تا او را به اسمان پرتاب کند تا کسی اسیب نبیند ولی این تروریسم کنار یک ساختمان پر از ادم بی گناه تریکد میشود و این شروع کننده جنگ داخلی است و قهرمانان به دو گوه تقسیم میشوند گروه ایرو من و کاپیتان امریکایی اعضای تیم کاپیتان امریکایی:هاکای فالکون اسکارلت ویچ انت من سرباز زمستان هستند و اعضای تیم ایرو من ویژن بلک ویدو وار ماشین وار ماشین ولی اکثر قهرمانان بی طرف هستند اگر دوست دارید تریلر این فیلم و نشان دهنده این که چه کسانی در این فیلم نقش دارند http://www.aparat.com/v/daxA2/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85_%26quot%3B%D9%83%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%83%D8%A7_3%26quot
    این فیلم را ببینید و اگر مشکل داشت در اپارات برود و در سرچ ان بنویسید تریلر فیلم کاپیتان امریکایی 3