دستبند هوشمند، چیزی بیش از یک هدفون برای موبایل شما + ویدیو

نویسنده:

۱۰:۴۱:۳۷


اما تیم محققان دستنبد هوشمند .klatz فکر می‌کنند که راه‌حل آنها رویکردی زیباتر و برازنده تر برای کاربران است. ابزار پوشیدنی آنها که با فشاری روی مچ باز می‌شود، دستبند را به یک هدست کاربردی برای پاسخ دادن به تماس تلفنی تبدیل می‌کند. البته این امکان را هم دارید که همانند ساعتهای هوشمند معمول، بدون باز کردن دستبند به تماس تلفنی‌تان پاسخ دهید.
 
نمایشگر این دستگاه از ۳۸۴ عدد ال ای دی تشکیل شده که با فاصله از یکدیگر قرار گرفته اند و اصلا مانند موتو ۳۶۰ یا پبل نمی‌توان آن را یک صفحه نمایش کامل محسوب کرد. اما سازندگان وعده داده‌اند با این تغییر، عمر باتری دستبند را به بیش از ۱۰ روز برسانند. 
 
طراحی این دستبند زیبا هر کاربری را جذب می‌کند و شما همزمان یک ابزار زینتی به همراه یک وسیله پاسخ به تلفن، کنترل برنامه پخش موسیقی موبایل و البته نمایشگر پیامکها، نوتیفیکیشنها و تماسهای ورودی را پشت دست تان دارید. سازندگان .klatz برای اینکه بتوانند تولید انبوه آن را شروع کنند، به سرمایه گذاری ۱۴۰ هزار دلاری نیاز دارند که قرار است از طریق کمکهای فردی در سایت indiegogo تامین شود.
 
قیمت این دستبند برای عرضه به بازار ۱۳۹ دلار تعیین شده و کسانی که از طریق کمک به تامین سرمایه اولیه آن را خرید کنند تنها لازم است ۹۹ دلار پرداخته و تا بهار ۲۰۱۵ منتظر تحویل آن باشند.

 
 

عباس واحدی

برگرفته از
دستبند هوشمند klatz.
لینک کوتاه

دیدگاه