عذر خواهی «U2» از کاربران آی تونز!

نویسنده:

۰۳:۲۶:۰۷

بونو در پاسخ به طرفداری که عاجزانه از آن‌ها درخواست کرده بود تا دیگر چنین کاری را انجام ندهند گفت: "اوپس، من واقعاً متأسفم!"
ماه گذشته، پس از مراسم معرفی آیفون 6، آخرین آلبوم گروه «U2» که «Songs of Innocence» نام دارد، به صورت کاملاً اتوماتیک برای تمامی اکانت‌های آی تونز که بهIOS 8  ارتقا داده شده بودند، دانلود شد. این هدیه ناخواسته که به گفته شرکت اپل توسط 81 میلیون کاربر "تجربه" شد، توسط کسانی که از نداشتن حق انتخاب در دانلود این آلبوم ناراضی بودند، به باد انتقاد شدید گرفته شد.

بونو گفت: "من فکر زیبا و جالبی در ذهنم داشتم و ما ناگهان خیلی هیجان زده شدیم، هنرمندان مستعد چنین چیزهایی هستند." او همچنین اضافه کرد: "اشتیاق گروه برای انجام این کار حس ترسی بود که داشتیم. اینکه که ممکن است آهنگ‌هایمان که سال‌های گذشته از وجودمان در آن‌ها مایه گذاشته‌ایم، شنیده نشوند."

این عذرخواهی کاملاً لحنی متفاوت با اظهارات قبلی این گروه داشت. بعد از نقدهای بسیاری که بر حرکت عجیب این گروه شد، بونو و مدیر برنامه‌های این گروه «گای آسِری» اعلام کردند که مردم به این دانلود باید به شکل یک «هدیه» نگاه کنند و اگر آن را دوست ندارند می‌توانند آن را پاک کنند. اپل کمی بعد صفحه کمکی برای توضیح چگونگی خلاص شدن از این آلبوم را درست کرد.
 

پریا پورمند

برگرفته از
U2
لینک کوتاه

دیدگاه