عرضه Xbox One و بازی Assassin’s Creed: Unity در یک جعبه

نویسنده:

۱۲:۱۶:۰۱

این باندل به دو صورت همراه با کینکت و بدون آن در 11 آبان در آمریکا و 13 آبان در اروپا عرضه خواهد شد، عنوان جدید Assassin’s Creed: Unity و نسخه قبلی این سری یعنی Assassin’s Creed IV: Black Flag در هر دو باندل قرار می‌گیرند. قیمت باندل همراه با کینکت 500 دلار است، در صورتی که اگر تمایل به استفاده از کینکت نداشته باشید؛ می‌توانید باندل بدون کینکت را با صرف هزینه 400 دلار خریداری نمایید.
هر دو باندل شامل کنسول ایکس‌باکس وان، کنترلر وایرلس، هدست برای چت، یک ماه اکانت عضویت گلد و کد دیجیتالی برای دریافت بازی Assassin’s Creed: Unity می‌باشند. خریداران این باندل می‌توانند بازی را از قبل دانلود کرده و بعد از انتشار رسمی آن در 20 آبان، شروع به بازی کردن کنند.

یوسف مهدی، معاون رئیس مایکروسافت، در صحبت‌های خود گفت:" در این تعطیلات ما تمامی تمرکز خود را بر روی ارائه بهترین‌ بازی‌ها با شرایط و قیمت مناسب برای طرفداران، گذاشته‌ایم. ما تعدادی باندل فوق‌العاده را برای بازی‌های بزرگ امسال همانند Assassin’s Creed: Unity، Sunset Overdrive و Call of Duty: Advanced Warfare  آماده کرده‌ایم.
با در نظر گرفتن برنامه ما برای عرضه بهترین بازی‌ها در تعطیلات در کنار این موضوع، حال زمان فوق‌العاده‌ای برای بازی کردن با کنسول ایکس‌باکس وان است. در طول دو ماه آینده ما هر هفته را همراه طرفداران با عرضه باندل‌ها، بازی‌ها و چندین سورپرایز مختلف، جشن خواهیم گرفت."
 

پدرام بهادری

برگرفته از
Assassin’s Creed: Unity
لینک کوتاه

دیدگاه