مدیر عامل شرکت پورشه سبک پانامرا را ناخوشایند خواند

نویسنده:

۰۱:۴۶:۲۳

بالاخره مدیرعامل شرکت پورشه، Matthis Mueller، نیز پذیرفت که با نظر طرفداران موافق است. وی گفت ظاهر داخل و خارج پانامرا شبیه اتومبیل‌های پورشه نیست و به زودی تغییراتی را بر روی آن اعمال خواهند کرد. وی افزود: «یک سری اشتباهات کوچک وجود دارد که آن‌ها را اصلاح خواهیم کرد. به عنوان مثال طراحی پانامرا را بهبود خواهیم بخشید».
مدیر بخش طراحی پورشه، Micheal Mauer، نیز در این رابطه اظهار داشت اصلاحات مدل جدید پانامرا انجام شده است و حتی سقف متفاوتی خواهد داشت. ما مسائل خاصی را در نظر گرفتیم و فکر می‌کنم در حال حاضر پانامرا جذاب‌تر شده است، اما اگر من طراح بودم به شما می‌گفتم که نسل جدید به خوبی نسل قبلی نخواهد بود و بعد هم احتمالاً بایستی دنبال شغل دیگری می‌گشتم.
ظاهر پانامرا طرفدارانی نیز دارد. این سدان به دلیل قدرت، توازنی که در جاده دارد و ویژگی‌های لوکسش معمولاً مورد توجه قرار می‌گیرد. علاوه بر این، این سدان باعث توسعه خطوط تولید پورشه شده، وضعیت اقتصادی شرکت را بهبود داده و اتومبیل مهمی را به بازار چین وارد کرده است.
پورشه پانامرا تحت نظر مایکل موئر ساخته شد. این سدان در سال 2009 عرضه شد و مدل‌های متنوعی از آن مانند مدلی که فاصله دو محور آن زیاد است، تولید گردید. حتی مدل هیبریدی و مدل‌های دیگری تولید شدند که با اتومبیل‌های Tesla Model s و Mercedes-Benz CLS-Class رقابت می‌کنند.
از آن زمان تاکنون پانامرا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در ضمن فروش پانامرا در آمریکا بالا بوده و باعث شده که تولید آن ادامه یابد. با این که در ماه سپتامبر 450 دستگاه از این اتومبیل به فروش رسیده است و نسبت به سال گذشته 25 دستگاه کم‌تر فروخته شده، اما امسال هم تا 4395 دستگاه فروش داشته است.


 
پریا اقدام
برگرفته از
Porsche Panamera
لینک کوتاه

دیدگاه