«کریستین بل» در نقش «استیو جابز»؟

نویسنده:

۰۶:۰۵:۴۸به گفته بعضی از منابع، سونی پیکچرز که در حال ساخت فیلمی جدید و زندگینامه  «استیو جابز» پایه گذار شرکت اپل است، در حال مذاکره با «کریستین بل» برای به خدمت گرفتن این بازیگر می‌باشد.
کارگردانی این فیلم که بر اساس کتاب «استیو جابز» نوشته «والتر آیزاکسان» ساخته می‌شود را «دنی بویل»(کارگردان 28 Days Later و Slumdog Millionaire) بر عهده دارد. فیلمنامه این فیلم را «آرون سورکین» خواهد نوشت و «اسکات رودین» و «گایمون کسِدی» تهیه کنندگان آن هستند.

اسکات رودین اعلام کرده است که این فیلم به "سه صحنه بلند" تقسیم می‌شود که هرکدام توصیف اتفاقات پشت صحنه‌ای هستند که قبل از معرفی یکی از محصولات مشهور اپل اتفاق افتاده‌اند: "اولین قسمت در مورد «مک» است، دومین قسمت در مورد «نکست(NeXT)» و بعد از این که جایز اپل را ترک می‌کند، و قسمت سوم در مورد «آی‌پاد» است." او اضافه کرد: "نوشتن در مورد جابز کمی مانند نوشتن در مورد گروه بیتلز است. مردم زیادی هستند که او را می‌شناسند و به او احترام می‌گذارند."
در ابتدا لئوناردو دیکاپریو برای بازی در این نقش انتخاب شده بود اما او در انتها تصمیم به رد کردن این نقش گرفت تا کمی از دنیای بازیگری فاصله بگیرد و به استراحت بپردازد. همچنین شایعاتی مبنی بر این‌که دیوید فینچر کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد گرفت نیز بر سر زبان‌ها افتاده بود.

کریستین بل که فیلم جدید او «Exodus: Gods and Kings»(به کارگردانی ریدلی اسکات) به زودی اکران خواهد شد و او در آن نقش حضرت موسی را بازی کرده است، هم اکنون در حال مذاکره برای حضور در فیلم « The Deep Blue Goodbye» استودسو فاکس با کارگردانی «ترویس مک‌گی» نیز است.

پریا پورمند
 

برگرفته از
کریستین بل
لینک کوتاه

دیدگاه