«نیل پتریک هریس» میزبان مراسم اسکار ۲۰۱۵

نویسنده:

۱۰:۴۹:۲۸


این اولین باری است که پتریک هریس میزبانی این مراسم را به عهده خواهد گرفت. اگر او میزبانی مراسم گرَمی(Grammy Awards) را نیز بر عهده بگیرد، رکورد جدیدی را در میزبانی این چهار جایزه مهم(امی، گرمی، اسکار و تونی) بر جا می‌گذارد.

نیل پتریک هریس بازیگر محبوب مجموعه تلویزیونی «آشنایی با مادر»(How I Met Your Mother) این خبر را با پخش ویدیوی کوتاهی بر روی سایت «موبی پیکچر»(MobyPicture) اعلام کرد. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک(اسکار) کمی بعد خبر مربوط به میزبان جدید این مراسم را تأیید و این ویدئو را نیز در اکانت توییتر رسمی اسکار به اشتراک گذاشت.
هریس در این مورد می‌گوید: "این که آکادمی از من درخواست کرده تا میزبان مراسم اسکار امسال باشم، برای من یک افتخار و خوشی بزرگ است. من با تماشای مراسم اسکار بزرگ شدم و همیشه با عجب و حیرت کسانی را که میزبانی این مراسم را بر عهده داشتند نگاه می‌کردم. این که جا پای جای کسانی چون جانی کارسون، بیلی کریستال، الن دجنرس و تمامی کسانی که این کار را بر عهده داشته اند بگذارم، برای من رویایی است که به واقعیت می‌پیوندد!"

نیل پتریک هریس همچنین شانسی برای نامزدی جایزه اسکار دارد؛ در فیلم جدید دیوید فینچر «Gone Girl» او در نقشی مکمل ظاهر شده و منتقدین نیز از ایفای نقش او راضی بوده‌اند.
مراسم اسکار 2015 در بیست و دوم فوریه در سالن تئاتر دالبی هالیوود برگزار می‌شود.

پریا پورمند

برگرفته از
اسکار ۲۰۱۵
لینک کوتاه

دیدگاه