اندرویدی‌ها از BBM استقبال گرمی کردند

نویسنده:

۰۸:۲۰:۰۳


به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، بلک‌بری اعلام کرده که در اولین روز رونمایی رسمی از مسنجرش بیش از 10 میلیون دانلود از طریق دستگاه‌های آیفون و اندروید داشته است.

در حال حاضر این نرم‌افزار بیش از 60 میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه دارد و بالغ بر 51 میلیون کاربر آن نیز روزانه حدودا 90 دقیقه با این نرم‌افزار کار می‌کنند.

با استقبالی که از این نرم‌افزار شد، ظرف 24 ساعت به رتبه یک اپ‌استور برنامه‌های رایگان در 75 کشور رسید.

کشورهایی نظیر ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، اندونزی و کشورهای خاورمیانه بیشترین استقبال را از این برنامه کاربردی داشته‌اند.

این برنامه در گوگل‌پلی هم از جایگاه خوبی برخوردار است به گونه‌ای که با 87 هزار بررسی تخصصی، توانسته پنج ستاره را به دست آورد.

مدیر اجرایی واحد BBM (مسنجر بلک‌بری) هم از این میزان استقبال ابراز تعجب کرده و گفته که این رکوردی بی‌نظیر برای مسنجر این شرکت است.

اندرو بوکینگ گفته که ما درصدد توسعه شبکه اجتماعی خصوصی برای کاربران این مسنجر هستیم تا ارتباطات در لحظه و آنی با هر کاربری در شمایی از شبکه‌های اجتماعی به وجود آید و دلیل اصلی از انجام چنین کاری نیز ارتقای امنیت، خصوصی‌سازی محیط گفت‌وگو، کنترل ارتباطات و انعطاف‌پذیری این محیط است.

در حال حاضر کاربران اندروید و IOS امکان استفاده از خدمات صوتی و تصویری این نرم‌افزار را دارند.

برگرفته از
10 میلیون دانلود غیر از بلک‌بری‌ بازان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه