رونمایی از کتاب داستان «ماهی قرمز کوچولو» نوشته کتایون ریاحی

نویسنده:

۰۳:۰۶:۲۲

او می‌گوید: "ماهی قرمز کوچولو" ادامه "ماهی سیاه کوچولو"نیست، شاید بتوان گفت ادامه یا نقد آن داستان است. این کتاب با صدای خود نویسنده داستان‌خوانی شده است که پوریا رحیمیان فرزند کتایون ریاحی موسیقی این پروژه را کار کرده است. کتایون ریاحی داستان "ماهی قرمز کوچولو را حدود ۳۰ سال پیش نوشته است اما خود می‌گوید حالا زمان چاپ آن فرا رسیده است. 

برگرفته از
ماهی قرمز کوچولو
لینک کوتاه

دیدگاه

7 دیدگاه برای “رونمایی از کتاب داستان «ماهی قرمز کوچولو» نوشته کتایون ریاحی”
  1. رویا؟؟؟؟؟ واقعا فکر میکنی خانم ریاحی این نوشته ها رو میخونه؟؟ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 عزیزم…
    اصلا روحشون خبر نداره این سایت وجود داره!!!

  2. با سلام و خسته نباشید خدمت خانم ریاحی عزیز, بنظر اینجانب بهتر است هر راهی را بر اساس تخصص و دانش انتخاب کرد و ماهی قرمز کوچولو هم عنوان مقلدانه و نابجایی دارد و هم اینکه نویسنده خود را با نویسنده ای همچون صمد بهرنگی هم تراز دانسته بسیار وقیحانه و دور از انتظار است . از قدیم گفته اند هر کسی را بهر کاری ساخته اند …… متاسفانه دیواری کوتاهتر از حوزه ادبیات کودک وجود ندارد و جماعتی که با کتاب بیگانه اند تنها از یک اسم آشنا تعریف می کنند و به محتوای بی ارزش و تصاویر بسیار زشت آن توجهی نمی کنند !!!!!!!!!!!!!! در عجبم از ناشری که این کتاب را منتشر کرده است !!!!

  3. من شخصا خیلی دوست دارم کتایون ریاحی خاطرات سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۶ خودش رو دقیقا بنویسه و همه فیض ببرن, ای کاش شهامت اینکارو داشت این خانوم